Skocz do zawartości

Kolejny ślub forumowy :) Potrzeba DUŻO SUBARAKÓW!!!!!! :)


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ESP, mam nadzieję że się na mnie nie obrazisz ale użyczyłem twojego filmiku z salwy honorowej do mojego z całego przejazdu. (No brakowało jak cholera tego motywu a ja byłem zajęty bulgotaniem).

Z góry przepraszam za ogólną jakość filmu ale sam byłem : kierowcą, operatorem, montażystą... i nie wiem kim tam jeszcze :mrgreen:

 

 

Filmik jeszcze się ładuję na serwer ale pewnie jak powstajecie po weselach czy imprezach u Kali'ego to już będzie :)

Miłego oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle u Kalinow byla beznadziejnie ale i tak sie duzo usmialem napilem nagadalem i ogole wroce tam zapewne Buzia Mordeczki

 

Imprezy u Kalego to zuuoooooo :mrgreen:

 

Nie pamietam zupelenie drogi powrotnej do domu :twisted:

 

Btw Simom woodencja slubna bardzo zacna, bo nie mam po niej kaca i leb mnie nie boli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bramka przy wyjściu z dolinki służewieckiej dała radę!

 

Ta bramka przyprawiła mnie o niezły stres. Zostałem trochę z tyłu i jak dojechałem zobaczyłem, że cały orszak stoi a z przodu dachy samochodów w poprzek drogi. Pierwsza myśl była taka, że ktoś miał dzwona ...

Dopiero jak dotarło do mnie, że nikt nie wysiada z orszakowych samochodów domyśliłem się że jest bramka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bramka przy wyjściu z dolinki służewieckiej dała radę! :twisted:

 

 

wyszło to zajefajnie, a przy okazji sprawdziło hamulce u paru forumowiczów :twisted::mrgreen:

 

 

kenross, na następny orszak weź kogoś do operowania kamerą, bo masz o jedną rękę za mało 8) , żeby kierować, zmieniać biegi, włączać kierunki i kręcić przez szyber :twisted:

 

 

 

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panewki, było zacnie, bramka przy wyjściu z dolinki służewieckiej dała radę! :twisted:

KALi nie wiele rzeczy w życiu Nam wychodzi :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ale takiej bramki to nawet na Euro 2012 nie było :mrgreen:

Wszyscy super się spisali nawet Marek :P:lol::P wiadomo że chłopak dobrze chciał, a że wyszło jak... :mrgreen:

Wódeczka mistrzunio mam nadzieje że wszyscy zdrowie młodej SUPER PARY wypili...

 

Wrzuciłem troche zdjęć na fb mam nadzieje że wszyscy mają dostęp, jak nie to mówić coś zamieszczę

 

-- N sie 12, 2012 12:54 pm --

 

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 953&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...