Skocz do zawartości

Joplandia- sezon 2006


mic

Rekomendowane odpowiedzi

moze zrobmy ranking w ktorym wojewodztwie sa najwieksze jopy w kraju.

u mnie skasowana felga czy opona to juz normalka.od marca zauwazylem wzrastajacy trend na gubienie tlumikow. w radiu slyszalem ze "optymistyczny" termin zalatania wszystkich jop to koniec maja- czyli trzeba wziac poprawke to dziury beda zalatane na wrzesien

ogolem mowiac normalnie mozna pojezdzic caly kwartal na rok.juz nie mam sily na te drogi-chyba trzeba kupic sobie stara 660 na te pozostale 3 kwartaly:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjeżdrzam z wiochy do Krakowa to w Kra praktycznie dziur brak. Na tej wiejskiej drodze to są miejsca gdzie trzeba zwalniać praktycznie do zera bo można zostawić koła i coś jeszcze.

 

znam ten bolm bajorek do zera trzeba zwalniac takie sa pASKUDNE JOPY:> DO 1 TRZA ZWALNIAC!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjeżdrzam z wiochy do Krakowa to w Kra praktycznie dziur brak. Na tej wiejskiej drodze to są miejsca gdzie trzeba zwalniać praktycznie do zera bo można zostawić koła i coś jeszcze.

 

znam ten bolm bajorek do zera trzeba zwalniac takie sa pASKUDNE JOPY:> DO 1 TRZA ZWALNIAC!!

 

W P-ń też są mieście. To normalne... Zaskoczyło mnie że w KRakowie nima... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy K**** wiecie o dziurach. :mrgreen: Polecam trasę Dąbrowa Górnicza - zjazd na autostrade do Krakowa. :twisted:

 

Osobiście na tej trasie uszkodziłem felge :evil: ...lecz nie wiem kiedy :roll: nie sposób jest nie wjechać w dziure. Korki spowodowane są zatrzymaniem samochodu, wjazdu w jedną wielką dziure i wyjazd z niej. Są też plusy tych wyrw-trudno się znudzić jazdą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy K**** wiecie o dziurach. :mrgreen: Polecam trasę Dąbrowa Górnicza - zjazd na autostrade do Krakowa. :twisted:

 

Osobiście na tej trasie uszkodziłem felge :evil: ...lecz nie wiem kiedy :roll: nie sposób jest nie wjechać w dziure. Korki spowodowane są zatrzymaniem samochodu, wjazdu w jedną wielką dziure i wyjazd z niej. Są też plusy tych wyrw-trudno się znudzić jazdą :twisted:

 

Najgorzej to się w nocy jeździ bo na czarnej jezdni nic nie widać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy K**** wiecie o dziurach. :mrgreen: Polecam trasę Dąbrowa Górnicza - zjazd na autostrade do Krakowa. :twisted:

 

Osobiście na tej trasie uszkodziłem felge :evil: ...lecz nie wiem kiedy :roll: nie sposób jest nie wjechać w dziure. Korki spowodowane są zatrzymaniem samochodu, wjazdu w jedną wielką dziure i wyjazd z niej. Są też plusy tych wyrw-trudno się znudzić jazdą :twisted:

 

Najgorzej to się w nocy jeździ bo na czarnej jezdni nic nie widać....

 

Zgadzam się, w czasie dnia to pół biedy ale jak jest ciemno to jest po prostu masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na niektórych ulicach włączam halogeny. Jak mnie policje zatrzymają to im powiem, że mają obfotografować całą ulicę jako dowód do sprawy w sądzie grodzkim, no bo jak mogę mieć włączone złe światła skoro ulica jest zamknięta ze względów bezpieczeństwa :mrgreen:

 

P.S. W ostatnim zdaniu jest skrót myślowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...