Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@Aga, pomożesz? ;)

Swoja drogą, to mógłby być ciekawy eksperyment, ale w czasach starego TF(dobrze @radekk wyżej pisał: "Kiedyś to jednak były czasy, teraz już nie ma czasów").

Wtedy, gdyby zbanować tych, którzy nie zalogują się między 0:00 a 6:00 to i tak byłoby ciekawie od samego rana :mrgreen:

Czas spać, te kilka h do 8 trzeba wykorzystać na regenerację, dobrej nocy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobrych czasów to noc muzycznych pejzaży z Kosińskim była 02-06 w trójce. Kurła  kiedyś to było :)

Ale od 20 ponad lat też jako zamiennik używam radyjka z Kalifornii deliciousagony.com to tam jakoś od 22 do 6 sob-niedz pan gra progrocka, a i pogadać na czacie można.

Wogóle słuchanie muzy po nocy lepiej smakuje niż za dnia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Eeehh... Uwielbiam, gdy się budzę koło trzeciej i zasnąć nie mogę i tak siedzę i czekam do szóstej po czym kładę się i śpię do ósmej czy dziewiątej. Aczkolwiek teraz to obudziły mnie stękania córy. Coś ją bierze, bo na termometrze 37,2. No cóż, taki klimat.

Edytowane przez Kiwi 4ester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, u mnie podobnie: 1 godzina bobas chce mleko, 2  godzina najstarszy siku, 3 godzina bobas mleko, 4 do 5 średnia wstaje mleko + bajki Xd. ja od 2giej już na nogach, właśnie skończyłem pierwszy etat na dzisiaj (jaskinia faceta). Średnia jakoś jeszcze śpi to z godzina spokoju i zaczynam etat dzienny :P

Edytowane przez eurojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, eurojanek napisał(a):

Spoko, u mnie podobnie: 1 godzina bobas chce mleko, 2  godzina najstarszy siku, 3 godzina bobas mleko, 4 do 5 średnia wstaje mleko + bajki Xd. ja od 2giej już na nogach, właśnie skończyłem pierwszy etat na dzisiaj (jaskinia faceta). Średnia jakoś jeszcze śpi to z godzina spokoju i zaczynam etat dzienny :P

To z bobasem to rozumiem :) w sumie jak tak napomknąłeś o jaskini to może swoją przygotuję, bo mam drugą kierownicę ze sterowaniem i to sterowanie chcę przerobić z srebrnego na czarne, a to akurat żmudna robota i w sam raz na taką porę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...