Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Widać mam ten sam problem co Ty. :cry:

 

 

Kto powiedział, że ja mam taki problem? Ze mną nawet modzi chcą pisać. I to w jakich ilościach. :mrgreen:

 

Zgadza sie ! Nikt niema tak długiego opisu ostrzeżenia :P

 

Dalej Witek do spania ! Rano świat jest piękniejszy, a twe posty mają więcej polotu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że ja mam taki problem? Ze mną nawet modzi chcą pisać. I to w jakich ilościach.

 

I w ogóle nie mają pretensji... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

EDIT: Intakwrx ma szybsze auto to mnie wyprzedził :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną nawet modzi chcą pisać

 

"Chcą" to nie jest poprawne określenie.

 

Drogi Modzie! Ciesz się, że nie trafił Ci się taki okaz :wink:, jeszcze.... :lol:

Witek jest spoko :cool:

 

RMF FM, wtorek 25.09.2007 :

 

Gdańsk: Więzień paraliżuje prace wymiaru sprawiedliwości

 

Więzień z Gdańska paraliżuje prace dwóch prokuratur, sądu i rady adwokackiej. Skazany za zabójstwo mężczyzna wysyła setki pism – doniesień o popełnieniu przestępstwa i zażaleń. Po każdym trzeba wszcząć śledztwo, wyjaśnić sprawę i odpowiedzieć nadawcy.

 

Według Prokuratury Okręgowej w Gdańsku więzień po prostu kłamie. Mężczyzna na przykład doniósł, że w areszcie nie dano mu papieru toaletowego i tym samym ograniczono mu jego prawa. Podobnych spraw tylko jeden z prokuratorów miał do zbadania ponad 70.

 

Więźniowi nieprędko skończą się pomysły na doniesienia, bo każde postępowanie rodzi kolejnych kilkanaście. Mężczyzna zawiadamia np., że prokurator prowadzący sprawę popełnił błąd i składa zażalenie, a później zażalenie na zażalenie, itd.

 

To niestety jest kwadratura koła. Trudno jest to uciąć, dlatego że on ma prawo pisać, a my mamy obowiązek udzielić mu odpowiedzi na jego pisma. - mówi prokurator Grażyna Wawryniuk, która obecnie prowadzi 40 spraw więźnia. Wawryniuk próbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego więzień to robi. Hipotezy są na razie dwie: nudzi się w celi, lub tak bardzo chce zmęczyć sobą wymiar sprawiedliwości, by sąd wreszcie zgodził się na przedterminowe zwolnienie.

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...