Skocz do zawartości

CracowDragon i prawdziwa historia jego Czerwonego Kapturka


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę Kajtka zakładam temat spotkania ekipy krakowskiej połączonego z wypadem do kina na Czerwonego Kapturka. Proponowany termin to jutro wieczorkiem, proponowane miejsce to Multikino. Prosimy o określanie się co do tego pomysłu lub ewentualne sugestie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie dotarłem.

Też słyszałem, że Hostel to nic specjalnego, mimo, że faktycznie jest to film Tarantino... Czerwony kapturek to jest coś w stylu epoki lodowcowej i shrek'a, więc myślałem, że może być dobre, no ale widzę, że ekipa tym razem nie dopisała... wiem, że w "ostatniej" chwili, ale miałem nadzieję, że coś mimo wszystko się wymyśli. No nic, może następnym razem się uda... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust propozycja padła trochę za późno. Podejrzewam że gdyby topic powstał pare dni wcześniej było by więcej chętnych.

Co do Hostelu... mi film sie bardzo podobał. Krwisty, sadystyczny ale mimo to dobry. Nie wiem tylko dlaczego przyklejono mu plakietkę horror. Chyba tylko ze względu na drastyczne sceny bo innego wytłumaczenia nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem z Hostelu. Mnie osobiście film się podobał, ale nazwanie go horrorem jest lekką przesadą - taki pełnokrwisty film sensacyjny :twisted: . Widać w nim rękę Q. Tarantino :wink: Osobiście polecam 8)

 

Może ja jestem zboczony, ale jak tej lasce przecięli nerw wzrokowy (to białe, na którym wisiało oko) i trysnęło z niego coś żółtego - to nie mogłem (a właściwie nie mogliśmy wraz z dziewczyną) się powstrzymać - i ryknęliśmy śmiechem na całe kino :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może ja jestem zboczony, ale jak tej lasce przecięli nerw wzrokowy (to białe, na którym wisiało oko) i trysnęło z niego coś żółtego - to nie mogłem (a właściwie nie mogliśmy wraz z dziewczyną) się powstrzymać - i ryknęliśmy śmiechem na całe kino :mrgreen:.

 

Moja i Kojin'a reakcja była taka sama :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666 moim zdaniem ten motyw był przegięty i dlatego mimo że chamski to... śmieszny. No i pozatym jakoś strasznie mi to "Martwice Mózgu" przypomniało. Nie wiem czy jesteś zboczony czy nie, ale jeżeli tak to wiedz że jest nas trzech :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście byłbym za przyszłą Niedzielą... Po całym tygodniu pracy to w soboty mnie nie ma... Tym bardziej, że na ten dzień mam już plany... a niedziela jak naj bardziej OK... :D

PS. Jeżeli Hostel jest podobny do KILL BILL to jest komedią... jeżeli jest bardziej krwawy i dyrastyczny to jest komedią - sensacyjną... Chyba, że ja jakiś inny jestem bo dla mie martwica mózgu też jest komedią... podobnie jak śmiertelna gorączka, czy wyspa żywych trupów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam tylko powiedzieć że od czwartku pare dniów z Inatkiem będziemy w Krakowie.Moze ktoś na jekies piwko czy coś chciałby sie coś?Tak tylko pytam mała integracja?czy cuś

 

hmmm.... no czy ja wiem...:?: :twisted: :wink:

:shock:

z pifFkiem może być problem, bo praca mi na to nie pozwala, ale siem soczku napijem... Chyba, że piszesz to w tym temacie z opcją forumowego kina... :?: tak czy inaczej, bardzo chętnie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam tylko powiedzieć że od czwartku pare dniów z Inatkiem będziemy w Krakowie.Moze ktoś na jekies piwko czy coś chciałby sie coś?Tak tylko pytam mała integracja?czy cuś

 

hmmm.... no czy ja wiem...:?: :twisted: :wink:

:shock:

z pifFkiem może być problem, bo praca mi na to nie pozwala, ale siem soczku napijem... Chyba, że piszesz to w tym temacie z opcją forumowego kina... :?: tak czy inaczej, bardzo chętnie... 8)

 

Do Krakowa do kina ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...