Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

. GOlym okiem bylo widac, ze te bez przy szybkich zmianach kierunku machaja dupka!

 

Czyli jednak nie wydawało mi się.

 

A w szybkich zakretach przy predkosciach powyzej 100km/h wystarczy maly spojler - nalesnik.

 

To naleśnik cokolwiek daje? Myślałem że naleśnik to czysta estetyka (bądź nie - jak sie komuś nie podoba). :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skodę wspomaga elektronika, to raz :roll:

Po drugie zaś wychodzi, że zostałeś skillowany :twisted: Mam nadzieję, że nie był to RS w dieslu :razz: :mrgreen::mrgreen: Ruszam poszukać na stronie klubu Skody :mrgreen:

 

 

Killem bym tego nie nazwał bo wyścigu nie było. Poprostu się spękałem że wylece z zakrętu i zjechałem na prawy... ucze sie, dopiero mam 1000km przejechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naleśnik cokolwiek daje? Myślałem że naleśnik to czysta estetyka (bądź nie - jak sie komuś nie podoba).

 

Daje, daje. Mowie, ze na tym SJSie nawet z nalesnikiem zachowywaly sie bardziej stabilnie.

 

Wszystko rozbija sie o przeznaczenie samochodu. Zauwaz, ze STI ma olbrzymi spojler, bo ma byc megastabilne nawet przy stosunkowo malych predkosciach, w ostrych zakretach itd. gdzie nie dziala jeszcze taka duza sila docisku. Maly spojlerek w takiej sytuacji niewiele da. Za to np. rozne BMW M5, Audi S4 maja tylko taki maly "spojler-lip", bo one sa na autobahny, gdzie przy 200km/h juz taki malusienki spojlereczek wystarczajaco dociska (moze ktos wie, czy nawet nie bardziej niz taki jak ma STI? - az tak sie nie znam ;) )

 

Hehe, widze, ze niebawem sie pojawi nalesnik na Twej klapie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killem bym tego nie nazwał bo wyścigu nie było. Poprostu się spękałem że wylece z zakrętu i zjechałem na prawy... ucze sie, dopiero mam 1000km przejechane.

 

Pokora przy takich samochodach to ważna rzecz. Sam się uczę i cały czas nie jestem siebie pewny oraz tego, jak zachowa się auto. Myślę, że na temat pokory to Az miałby najwięcej do powiedzenia :razz: :wink:

Aby nie było OT to pytanie, czy jak kopani sami zjeżdżają na prawo to się liczy, czy muszą się napinać, im dłużej tym lepiej? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian, wrzucaj w koncu foty Subaraka :) i nie kladz zadnego lipnego nalesnika tylko taki spojler jaki powinien byc na Imprezie :twisted: - szczegolnie takiej swiezynce jak twoja. Domestosa Impreza wyglada superancko (takze ma najnowszy model WRXa)

 

Dawno wrzucone :P

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... start=1850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na temat pokory to Az miałby najwięcej do powiedzenia

 

 

Ale tak to włąściwie o co chodzi?

 

 

 

 

Owszem pokora wobec własnych umiejętności jest konieczna. Natomaist co do samych nowych SUbaraek.. zarówno WRX jak i STi prowadzi się prawie samo, tylko mu nie przeszkadzac, przy starszych autach granica jest rpzesunięta tak daleko ze na drodze to głównie kwestia tego jak bardzo luźną ma się linke od strachu. Co innego na zamkniętym odcinku.

 

 

Jeżeli Skoda przejechała koło Ciebie w zakręcie a Ty już czułes uślizg to albo wjechałes na lód, albo masz zepsuty samochód albo opony Kumho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, jeździłeś wrxem takim bez spoilera kiedys? Na standardowych oponach, 150 na zakręcie - na drodze, gdzie nie ma miejsca na wejście bokiem? Jakby był to tor, to wiadomo, w razie czego pojedzie się po bandzie....

 

Lodu raczej nie było, fakt że mam jeszcze odruchy z ośki i nie moge się jeszcze przyzwyczaic żeby czasami tu gazu nie odpuszczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korwin napisał/a:

Myślę, że na temat pokory to Az miałby najwięcej do powiedzenia

 

 

 

 

Ale tak to włąściwie o co chodzi?

 

O Twoją skromność. Rzadko spotyka się ludzi takich jak Ty.

 

Owszem pokora wobec własnych umiejętności jest konieczna.

 

Prawda. Prawda. Prawda. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, jeździłeś wrxem takim bez spoilera kiedys? Na standardowych oponach, 150 na zakręcie - na drodze, gdzie nie ma miejsca na wejście bokiem?

 

Nie jechałem WRXem bez spoilera, nie demonizowałbym jednak jego wpływu.

 

Jeżdżenie bokiem przy 150 seryjnym WRXem niema nic wspólnego z ilością miejsca.

 

Taka Skoda po prostu nie ma tyle przyczepnosci i stabilności.

 

 

Lodu raczej nie było, fakt że mam jeszcze odruchy z ośki i nie moge się jeszcze przyzwyczaic żeby czasami tu gazu nie odpuszczac.

 

To trudno przełamac ale naprawde nie wiem czym się różni prowadzenie seryjnego WRXa od oski przy 150 na asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Twoją skromność. Rzadko spotyka się ludzi takich jak Ty.

 

 

?????

 

 

Chyba że to ironiczne.

 

 

Azrael napisał/a:

Owszem pokora wobec własnych umiejętności jest konieczna.

 

 

Prawda. Prawda. Prawda.

 

Probem żeby nie potakiwać tylko wiedzieć kiedy dpuścić, ja czasem mam poważne wątpliwosci czy wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, to się podłożyłeś :mrgreen:.

 

 

Na tym letnim Słomczynie Ty też powinieneś jechać w berecie..? ;D

 

skoda podobno dodaje do nowych aut berety z antenka w standardzie :mrgreen:

 

a ja nie ukrywam, ze jezdze wolno :razz: bo ja rajdowiec nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korwin napisał/a:

O Twoją skromność. Rzadko spotyka się ludzi takich jak Ty.

 

 

 

 

?????

 

 

Chyba że to ironiczne.

 

Lubię ten rodzaj "dopiekania" ale tu serio.

 

korwin napisał/a:

Azrael napisał/a:

Owszem pokora wobec własnych umiejętności jest konieczna.

 

 

Prawda. Prawda. Prawda.

 

 

 

Probem żeby nie potakiwać tylko wiedzieć kiedy dpuścić, ja czasem mam poważne wątpliwosci czy wiem.

 

 

Potakiwanie nie w moim stylu. Jak się zgadzam, to się zgadzam. Jak nie, to o tym mówię. Ja odpuszczam zawsze, kiedy czuję że może stać sie krzywda komuś lub mi. Za dużo krzyży przy drogach. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...