Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sobie lubie czasem skopac ferrari albo lambo foresterem dyszlem

te wystawione przed salonami sie nie licza ;)

No nieeee!!! Toś mnie dobił! A już się przymierzałem, bo niedawno otworzyli salon* Ferrari w Katowicach. :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* w zasadzie to salonik.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc skopałem dzisiaj Forda Transita.... z którego wydobywały się jakieś dziwne spaliny tudzież gazy, żałuję - uczynię tak ponownie

 

rowerów, Tico itp. B)

owszem, porównywalnych aut również, ale nie mających szans z uwagi np. na warunki drogowe - dlatego wątek odżywa zimą ;)

 

a to tak na temat tico i ferrari

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Jak nie był ospojlerowany, to nie miał szans.

Miał kasownik, "klatkę" i był to Mercedes :P

 

jeśli była w środku klatka i numer rajdowy 131 na szybie to podchodzi mi to pod streetracing :mrgreen:

Z tego co się dowiedziałem, to był to ZTM Rally Team. Podobno w 2014 planują starty w pełnym cyklu WRC i chcą zaangażować RK i Ogiera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy z pracy w latach 90 skopał maluchem porsche bo wiedział jak sygnalizacja działa i które to pasy są do lewoskrętu oraz prawoskrętu i ścigał się z carrerą po al włókniarzy w Łodzi i co chwila doganiał tego porszaka który stał na zapchanym pasie a nawet wyprzedzał szyderczo uśmiechając się do kierowcy któremu już gula chodziła :D bo biedaczek nie znał miasta (rejestracja wielkopolska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rajdowe seicento, spod świateł. prowokował, gazował i w sumie nie wiem po co ale.... było przyjemnie. głupie to było tracić wahę na seicento, ale skoro się prosił :rolleyes:

 

gdy jeszcze na studiach jeździłem Cinquecento (700 napędzana LPG), to też zdarzało mnie się podpuszczać wszelkie Subaru, tylko po to aby posłuchać bulgotu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wy tu o maluchach :P i cienkocienko a jam skopał we Wrocku na Legnickiej CLa 63AMG :) pierwszy bieg drugi on 2 długości auta za mną i tyle z mojego kopania :) bo jak na trzecim wyskoczył to się zrobiły 2 długości przede mną ale dobrze że tak stało, bo przytomny kierownik merca w porę Policję z radarem zauważył i zaczął ostro hamować co mi dało do myślenia i zrobiłem to samo :) i tak się na szczęście kopanina skończyła bo mało brakło by nas obu Policja skopała mandatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...