Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Oh dear. Przecież to była droga wyjazdowa na autostradę, ale 50 km/h Kudłaty przekroczył już za znakiem.

 

Rozumiem, dziękuję. Bo wyobraziłem sobie nagle, że zupełnie znienacka Niemcy zaczęli montować światła i przejścia dla pieszych na autostradach, ale to oczywiście bez sensu, stwierdzam po zastanowieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, jesteś moim IDOLEM! :mrgreen:

 

Przecież to była droga wyjazdowa na autostradę, ale 50 km/h Kudłaty przekroczył już za znakiem

 

No tak właśnie było, jak pisze Owoc. Jak to mówią: "Mądrej głowie dość dwie słowie" :).

 

Rozumiem, dziękuję. Bo wyobraziłem sobie nagle, że zupełnie znienacka Niemcy zaczęli montować światła i przejścia dla pieszych na autostradach, ale to oczywiście bez sensu, stwierdzam po zastanowieniu.

 

O - już lepiej :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit dobrze że żyjesz :smile:

 

Dziś z rana udało się skillować tylko młodego właściciela granatowego polo, który władował mi się równolegle na mój szeroki pas, myśląc że spod świateł da kopa, odleci i znajdzie się przede mną wychwalając swoją zabawkę. Grubo się przeliczył i musiał oglądać świnkę z klapy :twisted: Udowodniłem wyższość Subaraka nad polkiem :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała dygresja: zima idzie, warunki robią się bardziej odpowiednie dla subaraków, to i kopania przybyło :).

 

Cóż - nie od dziś wiadomo, że nie jestem za bystry, stąd chęć dopytania się

 

Słusznie - lepiej dopytać, niż żyć w błędzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zrobiłem kill życia :twisted: , wracałem wczoraj z Wa-wy, i w okilcach Dąbrowy Tarnowskiej usłyszałem w CB że kręci się srebrna Vectra z kamerką. Wypadam z zakrętu dość szybko i z naprzeciwka jedzie owa Vectra, patrze w lusterko że hamuje ostro, ale znikneła bo zakręt, za chwile patrze w oddali coś zaczyna sie szybko zblizać , zwolniłem troszke co by zobaczyć czy to napewno ona, jak sie upewniłem ża tak , pedal to metal :twisted: , na ich nieszczeście lało jak z cebra, i droga kręta, i widze ze co zakret sa dalej ode mnie :razz: , na prostych dochodzą ale w bezpiecznej odległości ode mnie i widze ża daja chłopaki z siebie wszystko :mrgreen: ale na próżno , lodówka po zakrętach , koleinach gna jak wściekła, a chłopcy radarowcy maja cykora co by nie rozbić sprzęta :twisted: I tak jedziemy dobre 20km, aż w końcu znikneła w lusterku :twisted: musieli sobie na pocieszenie innej ofiary poszukać :razz: :twisted:

Musieli byc chyba w lekkim szoku, że komenda im zakupiła sprzeta za 150tys. z silnikem 3.2 , a tu dupa, nie moga lodówki z bidnym silnkiem dogonić :twisted:

 

carfit - ty szatanie :roll: :shock: :mrgreen: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze mieli dobrego zooma w kamerce i transmisja z odwiedzin bedzie live z nowego sącza :mrgreen: :wink:

 

wątpie żeby zoom im pomógł za mną była biała chmura wody spod kół :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musieli byc chyba w lekkim szoku, że komenda im zakupiła sprzeta za 150tys. z silnikem 3.2 , a tu dupa, nie moga lodówki z bidnym silnkiem dogonić :twisted:

 

Gdyby zrobili na Ciebie obławę, to zawsze mógłbyś chcieć się widzieć z komendantem, by poinformować go jakich niekompetentnych ma podwładnych. :mrgreen:

 

 

biała chmura wody

 

To jeszcze byl bialy szkwal, czy juz tsunami? :mrgreen::mrgreen: :wink:

 

Sugerujesz, że Carfit niedawno mazury odwiedził? :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszyscy święcie wierzymy w to, że nikt ze służb nie czyta tego wątku i pracują tam sami idioci, prawda?

 

 

 

"Wszelkie podobieństwo prawdziwych do osób i zdarzeń jest niezamierzone i przypadkowe."

 

 

:mrgreen:

 

 

PS. Ciekawe, czy czytają hyperreal.info ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...