Skocz do zawartości

Skradziono motocykl


Apacz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę o pozostawienie wątku w tym dziale chociaż ze dwa dni.

 

Dzisiaj, czyli już wczoraj, czyli 23.05 między godziną 21 a 23 źli ludzie skradli mi w Łodzi motocykl BMW K1200R Sport. Kolor srebrny z czarnym silnikiem. Rejestracja EL 190M. VIN WB10585067ZP78072. Wygląd jak na zdjęciu:

 

bmw1.jpg

 

z tą różnicą, że mój był akurat bez kufrów oraz ma założony czarny wydech AC Schnitzer. Inne cechy szczególne to akcesoryjna kierownica LSL (czarna), sportowe koła z tylną gumą 190/50 Bridgestone Battlax BT014, oraz delikatne ślady lekkiego szlifa na lewym boku tj. przetarte siedzisko, brak crash pada kierownicy oraz przytarty crash pad silnika.

 

Gdyby coś ktoś... proszę o kontakt do mnie lub na policję. Nie jest to bardzo popularny w Polsce model więc gdyby ktoś szukał takiego motocykla do kupienia to proszę zachować czujność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o pozostawienie wątku w tym dziale chociaż ze dwa dni.

 

Dzisiaj, czyli już wczoraj, czyli 23.05 między godziną 21 a 23 źli ludzie skradli mi w Łodzi motocykl BMW K1200R Sport.

 

A to gnoje... :evil::evil::evil:

 

W tym miejscu chciałbym "zadedykować" ........ piosenkę o ich matkach:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VkY6lHgepQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za słowa otuchy. Wk... mnie to strasznie bo naszukałem się tego motoru prawie jak wrx-a 8) .

 

W każdym razie jakiś punkt zaczepienia jest i to, co ciekawe, dzięki The Forum. Zobaczymy co się uda naszej policji z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...