Skocz do zawartości

STI MY06 - wydech - pytanie


Radeck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od miesiaca zachwycam sie nowa STI. Kazdy nowy dzien przynosi nowe rewelacje. Auto jest niesamowicie elastyczne, szybkie, naprawde komfortowe i.... tylko ten wydech ktorego nie slychac. Nie chcialbym slyszec ryku ale przyjemny pomruk. Wiem ze z powodu rownoodleglosciowego kolektora wydech stracil tzw bulgot ale pomruk basowy nie przeszkadzajacy w dluzszej jezdzie to koniecznosc. Pytanie czy macie doswiadczenia, czy wiadomo co nalezy podmienic i na co oczywiscie.

Pozdrawiam wszystkich widzacych swiat na niebiesko :)

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witku jesli wymieniasz back pipe i center pipe nie ruszjac katalizatora(a nie ruszam w tym przypadku to nie ma problemu) z reszta z panem Koprem sie dogadasz.

a tak powaznie to jesli nie ruszasz kata to jest ok i gwarancji nie tracisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dzisiaj mialem okazje dzieki uprzejmosci jednego PANA przejechac sie MY06 WRX ze zmienionym wydechem na SuperSprint - rewelacja, ideal, brzmienie na zewnatrz perfekcujne, bulgot jak w Subaru :), w srodku lekki pomruk i nie przeszkadza...

Tylko ta gwarancja - ech, i cena ech ech... ale ten zestaw polecam...

Pozdrawiam

Radeck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy....szczególnie "Warszawka" :wink: podniecają się H&S'em....dodam droższym H&S'em

 

O - idealnie zidentyfikowałeś przycznę, dla której się tym "podniecamy". W końcu jako "Warszawka" jesteśmy snobami, i dla nas ważne jest, żeby było drogie, a nie koniecznie najlepsze, no nie?

 

:wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy....szczególnie "Warszawka" :wink: podniecają się H&S'em....dodam droższym H&S'em

 

O - idealnie zidentyfikowałeś przycznę, dla której się tym "podniecamy". W końcu jako "Warszawka" jesteśmy snobami, i dla nas ważne jest, żeby było drogie, a nie koniecznie najlepsze, no nie?

 

:wink: :twisted:

Przemeq!Nie chciałem nikogo urazić... :!: Chodzi mi o to,że czytając forum wydaje mi się, że dla niektórych nie istnieje inny producent tłumików do Subaru poza H&S. Uważam,że bardzo fajnie brzmią,ale nie zapominajmy o innych układach.

Co do ceny, to opieram się na ofercie z ubiegłego roku...Tłumik H&S był droższy o ok.30% (mówimy o cenach po rabatach w Sunhouse i Intercars)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,temat ten chodzi za mną już od kilkunastu dni,w maju odbiram STI i z tego co gdzieś tam usłyszałem brak charakterystycznego bulgotu jest problemem,dla mnie podejrzewam również bedzie.Dołączam się do prośby Radecka,zastanawiałem się nad S4 ale między innymi zakochałem się wlasnie w odgłosie subaru,a tu taka klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: która dwunastka brzmi podobnie? Słyszałem tylko taką z BMW, z Ferrari i bodajże z Jaga ale żadna tak nie brzmiała.

 

W garazu w mojej poprzedniej firmie parkowaly co jakis czas dwa rozne Ferrari, jeden z nich na wolnych obrotach pracowal bardzo podobnie do subaraka, ale nie powiem ci co to za model, bo ich od siebie nie odrozniam - no moze poza Testarossa, F-40 i Enzo.

 

Ale mozna bylo zajrzec przez szybke do silnika 8) i tam bylo jak wol V12.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś starszy model musiał być bo V12 + szybka to w nowszych niespotykane. To takiego nie słyszałem.

 

A przy okazji, czy jest gdzies jakas strona, gdzie sa opisane wszystkie modele?

Zeby mozna bylo nauczyc sie je odrozniac? Te starsze i te nowsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...