Skocz do zawartości

[Łódź] Pomoc w organizacji sesji zdjęciowej


Młody_Fotograf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem młodą osobą z Łodzi, która pasjonuje się fotografią i poszukuje zrozumienia w tym jakże zacnym gronie. Na wiosnę planuję serię sesji zdjęciowych związanych z motoryzacją. Przeglądając ostatnio stronę subaru(która to marka bardzo mi się podoba) natrafiłem na to forum i stwierdziłem, że na pewno znajdzie się tutaj chętna wesprzeć mnie osoba. Wszelkie osoby zainteresowane pomocą (niestety ze względu na własny niski budżet) jedynie za moją ogromną wdzięczność, proszone są o odzew w tym temacie i pozostawienie jakichś danych kontaktowych. Najlepiej mail lub gg. Pozdrawiam. Jan Lange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście planuję zdjęcia zarówno w bieliźnie jak i ubrana. Narazie nie mam jeszcze modelki, która chciałaby pozować, ale myślę, że uda mi się to załatwić na dniach. Poza tym nie mam jeszcze pewności co do tego czy uda mi się załatwić jakikolwiek pojazd (dzięki uprzejmości forumowiczów może się uda). Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię mieć zdjęcia swojego samochodu z ładną dziewczyną, a w Łodzi mam znajomych do zaległych odwiedzin... więc gdyby auta widoczne poniżej spełniały Twoje wymagania... to możemy się dogadać. Przyjemne z pożytecznym. Daleko nie mam.

 

Zwrotu kosztów nie oczekuję, natomiast udostępnienia fotek do prywatnej kolekcji, jak najbardziej... :wink:

Niestety, Subaru to nie jest... ale kobiety ponoć do złotego Yarisa całkiem dobrze lgną i pasują :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej bardzo by zależało właśnie na aucie marki Subaru ... chodzi o to, żeby zarówno marka samochodu jak i dziewczyna, która będzie naprawdę bardzo ładna pokazywała potęgę całego pojazdu. Bardzo was proszę ... wesprzyjcie mnie ... Nie wierzę, że nie ma w Łodzi ludzi dobrej woli. Jeśli przyjedziecie, jeśli wam zapłacą to powiedzcie ile :) Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki będą zamieszczone w moim portfolio, które ma także wersję elektroniczną. Oczywiście będzie tam figurował podpis, że pojazd użyczony przez ... itd :) Hmm mnie jednak bardzo zależałoby na kimś z Łodzi, z kim mógłbym się wcześniej spotkać, pogadać itd ... Ludzie, którzy są w trasie będą się śpieszyć, a to jest coś czego nienawidzę w pracy :) Proszę :) Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nawet wiem kto sie zaraz zglosi jak tylko sie zaloguje i przeczyta te temat 8) :mrgreen:

 

Jeśli TEŻ myślisz o właścicielu BB, to chyba coś wspominał, że wyjeżdża... :twisted: Ale tylko na moment, więc kolego Fotograf - spokojnie... :wink:

 

Aż dziwne że nie ma tu jeszcze Przemeq...

 

Się kurna rzucili na mnie... :twisted: Ale, żeby Was nie zawieść powiem: nie ma sprawy, mogę się kopnąć do Łodzi 8).

 

Mój samochód wygląda tak - do wyboru masz dwie wersje malowania: miejską (pierwsze zdjęcie) i "rajdową (drugie) :mrgreen:.

 

pict0002res7eu.jpg

 

pict00180pj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...