Skocz do zawartości

Dziwny świst


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeszcze zwracasz uwagę na ten świst przy 140 km/h ? Gdzieś po 3/4 roku się o nim zapomina :wink:

Ja już zaczynam na nic nie zwracać uwagi. Świsty, wycia, skrzypienia to już dla mnie codzienność i przestały mnie dziwić. Ostatnio do kolekcji mam trzeszczenie szyby w drzwiach kierowcy i skrzypienio-stukanie zegarów po lewej stronie z dodatkową lekką iluminacją (widoczną tylko po zmierzchu) kontrolki CheckEngine gdy są zapalone światła :)

W moim przypadku potrzeba było roku żeby się na te wszystkie "skutki uboczne" znieczulić :wink: .

wybij szybe przestanie trzeszczec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym sie raczej nie przyzwyczail do objawow, ktore opisujecie panowie :roll: Subaru w szczegolnosci Imprezy sa to super auta, ktore kosztuja ogromne pieniadze. Moze nie sa zbyt ladne (mi sie baaardzo podobaja) ale wydajac tyle pieniedzy oczekiwal bym czegos wyjatkowego. Jest to wrecz niedopuszczalne zeby dzialy sie takie rzeczy. Mozna na rynku znalezc mnustwo aut o polowe tanszych i nic takiego nie bedzie wystepowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Jest wiele aut za połowę ceny. Dziś wziąłem sobie z pracy SX4 4WD w najlepszej wersji 1.6 (auto za mniej niż pół ceny którego wersja WRC będzie w przyszłym roku startować w MŚ) i co ?

Jest cicho, nie skrzypi i nie tłucze (5 tyś przebiegu) ale nie przyspiesza, nie hamuje, nie skręca w porównaniu z moim prywatnym WRX'em.

I pomimo, że SX4 jadę "za darmo" to jutro go porzucę bo wolę czerpać przyjemność z jazdy nawet gdy obcuję z dziwnymi dzwiękami śmigając Imprezą :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faza666 no ale co tu zrobic, wszysycy bysmy musieli na reklamację pojechać, najlepiej w jedntm czasie może by coś pomogło, często się tłumaczą sztywną konstrukcją a w innych autach aż takiej nie ma i może dlatego te dziwne odgłosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie raczej nie przyzwyczail do objawow, ktore opisujecie panowie :roll: Subaru w szczegolnosci Imprezy sa to super auta, ktore kosztuja ogromne pieniadze. Moze nie sa zbyt ladne (mi sie baaardzo podobaja) ale wydajac tyle pieniedzy oczekiwal bym czegos wyjatkowego. Jest to wrecz niedopuszczalne zeby dzialy sie takie rzeczy. Mozna na rynku znalezc mnustwo aut o polowe tanszych i nic takiego nie bedzie wystepowalo

 

 

Tak myślisz, przez około roku, później już się tylko cieszysz i nie chcesz innego auta (wyjątkiem STI):mrgreen:

 

 

Piotor, masz trochę więcej objawów niż my. Nam coś z tyłu trzeszczy (spojler albo tylna szyba), coś w siedzeniu stuka (metal o metal). Teraz jeszcze w zawieszeniu jakaś guma jest pomału do wymiany, bo stuka. Dzięki temu w przypływach dobrego humoru zawsze można pojechać do salonu, wypić kawę i popatrzeć jak mechanik troskliwie próbuje coś zrobić z twoim autem. :mrgreen:

 

P.S. Niektóre WRX nie mają problemów z kontrolką CheckEngine i przednią szybą. Więc da się to naprawić :mrgreen: Ta szyba trzeszczy cały czas czy skrzypi przy otwieraniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie sprawdziłem czy przy jakiejś tam prędkości "Anioł" milknie ponieważ nie starczyło mi odwagi - od 210 km/h auto zaczynało myszkować

:shock: To normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - akurat moje przypadłości w całości zrzucam na barki polskich dróg.

 

Ford Mondeo po trasie Kraków - Poznań - Kraków był do "naprawy" (akustycznej) za każdym razem. Fakt, że w Fordzie to tak potrafili zrobić, że hej. Co do Subaru mam lekkie wątpliwości, mam nadzieje, że niesłusznie.

Subaru dopiero przy którymśtam wyjeździe się tak rozklekolatło... także i tak żółci panowie z Japonii nieźle sobie z jakością radzą.

 

Natomiast nie ma bata - jeśli drogi przelotowe pomiędzy głównymi drogami w tym nic nie wartym kraju są jak ser szwajcarski, to nie ma szans - w końcu wszystko się rozwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

domestos666, aniołki to są tylko przy szybach i przy 180-210 km/h i tylko te gwiżdżące.

Skrzepienie z tyłu doprowadza mnie do, jeśli muszę jechać na kanapie (tylko trochę mniej nisz jakieś podło ze styropianem). Mówisz, że to szyba ? Ja nigdy nie wiem czy to szyba czy spojler. Jest na to jakiś patent ?

 

P.S. Żeby odsłuchać ? NIE ! Lepiej nagrać wszystkie i wypuścić płytę cd "Płyta anielskiego chóru" pt. "Poczuj się jak w Subaru". Pewnie znalazło by się kilku klientów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek,

P.S. Żeby odsłuchać ? NIE ! Lepiej nagrać wszystkie i wypuścić płytę cd "Płyta anielskiego chóru" pt. "Poczuj się jak w Subaru". Pewnie znalazło by się kilku klientów

 

To ja się piszę na taką płytkę... wsadzę w radyjo do sierry i będę przygłasniał w miarę zwiększającej się prędkości... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek,
P.S. Żeby odsłuchać ? NIE ! Lepiej nagrać wszystkie i wypuścić płytę cd "Płyta anielskiego chóru" pt. "Poczuj się jak w Subaru". Pewnie znalazło by się kilku klientów

 

To ja się piszę na taką płytkę... wsadzę w radyjo do sierry i będę przygłasniał w miarę zwiększającej się prędkości... :mrgreen: :wink:

 

Ha ha ha,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie z tyłu też coś stuka skrzypi cholera wie co h.. mnie czasem bierze jak zapomne panelu od radia albo w czaei postu staram sie ograniczać :mrgreen:

 

Już kilka gówien znalazłem pozostało mi tylko odnalezienie tego świerszcza w bagolu i w drzwiach druty od klamki do zamku zpadają w rezonans... Też cholera bierze. Ale nie dam za wygraną :twisted: w końcu będzie umnie cicho w aucie :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...