Skocz do zawartości

No i padł mega wytrzymały silnik w wrx


motokaszub

Rekomendowane odpowiedzi

a do załamania jeden krok

 

 

to teraz przed Tobą jedna z ważniejszych decyzji... albo nadal zostajesz przy subaru, inwestujesz - reanimujesz - jeździsz (dzieci nie pojda na studia, zona Cię zostawi, w BIKu będziesz miał kartotekę, jak Wałęsa za czasów pierwszej Solidarności ) :lol: ... albo dajesz sobie spokój i kupujesz coś bardziej wytrzymalego, aczkolwiek bez "duszy" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu wkładać z powrotem tą chu#ową skrzynie z wrx'a. Ja bym od razu celowal przynajmniej w tą od forka 2,5xt a to już nie jest 2k....

 

Ogólnie z autopsji powiem ze remont wrx'a się wogole nie opłaca, bo za 35k można mieć sti. Jak oczywiście wrx-owe fakapy nie zniechęciły wogole do Subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... albo dajesz sobie spokój i kupujesz coś bardziej wytrzymalego, aczkolwiek bez "duszy" :P

 

Nie wiem subaru ma dusze, ale na pewno ma baardzo wiele zalet :D

A co bedzie bardziej wytrzymałe o mocy seryjnego wrx'a :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana na vw czy audi odpada za dużo wyrzeczeń mnie to suruburu kosztowało a po za tym mam jeszcze 320d to tyłek jest czym wozić

Przeprowadziłem małe rozeznanie i to 12-14 tyś jest dużooooo przesadzone jak wszystko pójdzie ok to w następny weekend dalej będe się cieszyć spalaniem 17l/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motokaszub, nie chcę być złym prorokiem, ale panew + skrzynia, za duuuużo mniej niż przesadzone 12-14k PLN... nie wiem, skąd jesteś (Kaszuby?), ale ... czasem oszczędność (oddanie auta niedoświadczonemu w subaru mechanikowi) nie popłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur#a znowu się zaczyna o cenach....

 

 

designer, jakiś taki poddenerwowany jesteś ostatnio :P ...przesilenie wiosenne? :D

 

...ceny jakie są w "popularnych" miejscach każdy zna - to że da rade zrobic taniej, także wiadomo , ale czy taniej będzie lepiej to już zależy od możliwości i fachowości mechanika który się tego podejmuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty dałeś cenę tylko uszczelek pod głowicę,a poszukaj ile kosztuje komplet pod cały silnik bo przecież cały silnik będziesz rozbierał.A gdzie kompletny rozrząd,a płyny i filtry.Czytając twój wątek na temat włożenia skrzyni od N/A do WRX-a to ten remont to będzie chyba niezła abrakadabra,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym był złośliwy to bym skwitował to stwierdzeniem - skoro zaadaptowałeś do wrx'a skrzynię z N/A , to kup teraz motor N/A do kompletu - wyjdzie najtaniej...

 

nie chcę z Tobą dyskutować bo raz że mi się nie chce, a dwa że i tak będziesz dalej stał przy swoim... ale o pare elementów pominąłeś w składowej do remontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyliczenia z czarnej dupy do mnie pijesz no to masz bez rabatów

 

Koledzy z dobroci serca i z doświadczenia własnego piszą, bo wiedza ile $ trzeba, a Ty sie denerwujesz i wolisz karczować dżungle własnoręcznie, zamiast iść za tubylcami, przedreptanymi scieżkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panewki korbowodowe ACL Race 200zł wał 400eur uszczelki głowic 200 i skrzynia 2tys no i wychodzi na to że robocizna 8tys tak?

 

 

Zapytaj ich jeszcze czy nie maja panewek na .... sztuki :twisted: , po co wymieniać komplet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...