Skocz do zawartości

No to w sobotę chlup i ślub


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde Leszek, strasznie mi glupio bo nie widzialem tego tematu i nie zdarzylem zlozyc Ci zyczen przed weselem :oops: Nie bylo mnie jakis czas na forum i tak jakos wyszlo. Za to teraz zyczenia beda spoznione ale jak najbardziej szczere :D Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia !!! I oby wszystko toczylo sie po waszej mysli.

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, fele 18' na 225/45, zawieszenie założone dzień przed ślubem ale było warto bo Subaru zaraz po Pannie Młodej wyglądało pięknie. Kazałem je troche obniżyć. zzzzzuuppppaaaa. Fele pożyczone ha ha

 

Intak no weź no, nie wrzucaj tak nic więcej bo ja wstydliwy jestem no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie twoja miłość na nim wyszła :)

 

Intak nie podlizuj sie.....

 

no ja troszke puźno zauwazyłam watek moje życzenia dla Ciebie i małżonki są jednak nie mniej szczere :!: :!: zdrowia,szczęścia i żebyście już taaaaak dłuuugo i raaazem bez większych konfliktów se byli..a co :D

 

PS:kurka nie zdąrzyłam Cie ostrzec przed tym i tamtym...trudno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek szczere gratki, to samo miałem ponad 3 lata temu i żyje i to nawet nieźle :D , żonce subarak sie bardzo podoba wiec główny warunek szcześliwego pożycia mam spełniony :wink:

 

ale wózek to mogłeś troche wyczyścić przed imprezą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek daj kilka fot WRXa, zaciekawil mnie ten zawias i rozmiar felg a w szczegolnosci opon.... na 18" myslalem, ze beda max 225/40 a nie 45. Nie bylo problemow ze skrecaniem i czy nie obcieraly tylne kapcie o nadkola przy 4/5 osobach na pokladzie?

Zarzucaj foty najlepiej z malzonka za sterami :twisted: No chyba zrobiles co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS:kurka nie zdąrzyłam Cie ostrzec przed tym i tamtym...trudno

 

Graża na mnie już nic by i tak nie działało a 7 szczęśliwych lat w tym związku wcześniej myśle, przynajmniej mi dużo mówią :mrgreen: A Intak się nie podlizuje i zostaw chłopaka w spokoju bo dobry chłop z niego, zastanów się czy ty tak niedługo nie będziesz wyglądać bo czas przemija ... :lol:

 

Leszek szczere gratki, to samo miałem ponad 3 lata temu i żyje i to nawet nieźle , żonce subarak sie bardzo podoba wiec główny warunek szcześliwego pożycia mam spełniony

 

ale wózek to mogłeś troche wyczyścić przed imprezą

 

Ja mam podobnie, wózek też się podoba, a poza tym no co ty fura dopiero co z myjni wyjechała, zamiast się szykować to furę myłem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, na tych 18' dał radę. Jak się naprawdę ogarnę to wrzuce, bo fot na zawiasie i felach jeszcze nie mam jedyne to te z wesela. Zawias na tej oponie dał radę bo ma ten plus, że twardośc jest regulowana ze środka, jak słyszał jakieś obcieranie to dałem na najtwardsze i heja, dechą po plecach.

 

Milek pamiętasz kiedys to naszą dyskusję z resztą forumowiczów, że my to byśmy fele wrzucili i niski zawias, czarne szyby i heja, a nikomu się to prawie nie podobało :lol: no to mnie teraz pojadą :wink: Dla mojego wytłumaczenia powiem, że niedługo ją podwyższe do normalnych wysokości to było tylko tak dla lansu 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek pamiętasz kiedys to naszą dyskusję z resztą forumowiczów, że my to byśmy fele wrzucili i niski zawias, czarne szyby i heja, a nikomu się to prawie nie podobało no to mnie teraz pojadą

 

heheh, pamietam Leszek pamietam :) Wtedy to wlasnie okazalem sie forumowym spinerem :lol:

Co do twojej Subaryny to lansik rzeczywiscie wyszedl 8) Ja bym troche ja podwyzszyl ale nie wracal do serii. Tak troszeczke tylko do gory zeby dalo sie spokojnie jezdzic i jakos to wygladalo. A felgi..... 18" sa super ale na Polske mysle, ze 17" byloby optymalnym rozwiazaniem

Pozdrowka nowozeniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning, mi się takie zestawienie też bardzo podoba. 8) Fele to jakieś Exel przyjechały z innym Subaru ze stanów.

 

Milek, mam zamiar troche podwyższyć, wiesz w piątek ją odebrałem a nie miałem czasu znowu na podwyzszanie. Fele na pewno bedą 17 te już zdążyłem pokrzywić :evil: , na nich się da jeździć. No ale chwilowy lans mi się podobał, szkopki roztropki których jest teraz pełno nad morzem robili wycieczki do auta 8) :mrgreen:

 

graża, nawet nie zdążysz się obrócić a Ci tu taki Intak na kolanach klęka i coś tam blyszczączego wręcza. zobaczysz :shock: :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intak czy ktoś widział Intaka hhhhhhhhhaaaaaalllllooooooooo chciałem mu tylko pokazać czego ma nie czytać :mrgreen:

 

Oj czekaj czekaj bo ja dopiero zobaczyłem jaka Ty młoda du.. jesteś, zapomnij o żeniaczce, do nauki droga panno a nie tu za chłopami się rozglądasz :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo teraz to masz przerąbane, niech no Twoja noga(czy tez opona) stanie na ziemi Wielkopolskiej normalnie skrzywdze za tą "DU.."

 

Ale Graża to jest komplement, kurdę to wycieczka do Poznania odpada.

 

Witek napisałem, że Graża to młoda dup.. a nie stara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...