Skocz do zawartości

Przeszczep silnika


Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój kumpel kupił wrxa angola z 2005 r i chce zrobić przeszczep silnika i innych gratów do imprezy wolnossącej 2007r.Mówię mu że to kupę roboty i w ogóle szkoda zachodu a on się śmieje ze mnie i mówi że to ogarnie w parę dni.Niech się wypowiedzą osoby ogarniające temat i niech powiedzą ile to jest realnie roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem już w swojej imprezie przeszczepy w różne strony i powiem że jak dawca jest kompletny i biorca bez mankamentów to w dwie osoby 3*12h wystarczy w zupełności,pod warunkiem że przeszczepiający wie co ma przeszczepić a nie robi tego metodą prób i błędów.Oczywiście najważniejszą sprawą w takiej pracy jest zaplecze warsztatowe,dwa podnośniki.Po odpięciu instalacji wodnej,hamulcowej,kierowniczej i elektrycznej można opuścić cały napęd wraz z zawieszeniem bez rozkręcania go.Wystarczy go odkręcić od budy.To tak pokrutce,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,masz racje o wiele prościej.Ale ja na przykład tak kocham swego klasyka że nie zamienię go na żaden inny.Ale żeby kupować ssaka po to żeby potem wciskać w niego turbo,to chyba mija się z celem,chyba że koleś chce troszeczkę oszczędzić na ubezpieczeniu :lol::lol::lol: ,zły pomysł,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...