Jump to content

Przeszczep silnika

Michcio
 Share

Recommended Posts

Witam mój kumpel kupił wrxa angola z 2005 r i chce zrobić przeszczep silnika i innych gratów do imprezy wolnossącej 2007r.Mówię mu że to kupę roboty i w ogóle szkoda zachodu a on się śmieje ze mnie i mówi że to ogarnie w parę dni.Niech się wypowiedzą osoby ogarniające temat i niech powiedzą ile to jest realnie roboty.

Ja robiłem już w swojej imprezie przeszczepy w różne strony i powiem że jak dawca jest kompletny i biorca bez mankamentów to w dwie osoby 3*12h wystarczy w zupełności,pod warunkiem że przeszczepiający wie co ma przeszczepić a nie robi tego metodą prób i błędów.Oczywiście najważniejszą sprawą w takiej pracy jest zaplecze warsztatowe,dwa podnośniki.Po odpięciu instalacji wodnej,hamulcowej,kierowniczej i elektrycznej można opuścić cały napęd wraz z zawieszeniem bez rozkręcania go.Wystarczy go odkręcić od budy.To tak pokrutce,pozdro.

Tak,masz racje o wiele prościej.Ale ja na przykład tak kocham swego klasyka że nie zamienię go na żaden inny.Ale żeby kupować ssaka po to żeby potem wciskać w niego turbo,to chyba mija się z celem,chyba że koleś chce troszeczkę oszczędzić na ubezpieczeniu :lol::lol::lol: ,zły pomysł,pozdro.