Skocz do zawartości

[Krakow 23.02.06] Oblewanie Oskarowego potworka ;)


ogs

Czy ignorowani powinni być o tym fakcie informowani?  

37 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wrocilismy i poszedlem spac ;-) ja bym chetnie obejrzal te grupowe (na ktore sie wepchalem ;-) )

 

co do spotkania to jestem szczerze zaskoczony po pierwsze "powiazaniem" forum i SIP. Fajnie bylo poznac osobiscie osoby z forum, no i paru ciekawych rzeczy sie dowiedzialem.

 

model Oskara - wypas. ciezko nad tym monsterem zapanowac (bardzo szybko sie spotkalem ze sciana i dalem sobie spokoj ;-) chcialbym nim pojezdzic na jakims wiekszym torze, bo pomieszczenie w salonie, mimo ze przygotowane odpowiednio, daje odczuc niedosyt ;-)

 

ogolnie bylo bardzo pozytywnie i juz planuje sie urwac z pracy wczesniej 3. marca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, tak trzymać wil3 tylko żeby Ci z pensji nic nie urwali ;) Cacko Oskara naprawde wymiata. Nie jechałem, bałem się ścian :mrgreen: ale widać że to maleństwo ma potencjał. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych (niestety urwałem się troszkę wcześniej więc nie z wszystkimi się widziałem). Do zobaczenia 3.03 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla pracowników salonu EF i Kierownika! :D Jak będę mial zdjecia od tego Pana z gazety to wstawie, a przez weekend sprobuje zgrac film z kamery i cos z nim zrobic, w sensie zamiescic na jakas stronke zeby kazdy mogl zobaczyc jak to mniej wiecej wygladalo;) tylko adres stronki bym potrzebowal gzie takie filmy mozna zamiescic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!zdjecia..czasy..nooo..czlowiek tu sie skreca na wygnaniu a Ci tylko ze fajnie

No właśnie!!!Ja dzisiaj wróciłem z wygnania...tzn. z ferii :mrgreen:

no powiedzmy ze moje wygnanie to ferie..bo ma tez pewne plusy.. ale wracajac do tematu..ja prosze foto monstera w akcji..

NIKT MI NIE WCISNIE KITU ZE FLIPPER ALBO AFLINTA BYLI BEZ APARATU 8) oni maja sprzet wbudowany w standardzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze na końcu, jednak się tyż normalnie wypowie., a co....

spotkanie pierwsza klasa... tzw. spontan wypalił i w tym miejscu szacunek dla ekipy EF. :mrgreen:

 

Oskar... Ten potworek zapierdziela tak, że aż czapki zwiewa... :twisted:

 

miałem duuuuuże problemy z uprowadzeniem potworka, a jak zobaczyłem Oskara w akcji to już całkowicie zwątpiłem. :shock: Po zobaczeniu tego modelu on-live i "poprowadzieniu" go, mogę spokojnie powiedzieć JA TEŻ CHCEM... :twisted: Więc gratulacje i niech przyczepi jeszcze nie raz uśmiech na twarz.... :wink:

 

Moniś, ja myślę, że coś takiego jak return of.... to się znaczy BĘDZIE... :wink: a w piątek jakiesik niespodzianki są szykowane... niestety nawet z "zaskoczenia" nie udało się wyciągnąć o so chodzi...

 

DZIĘKI Wszystkim i do piątku... :twisted::twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...