Skocz do zawartości

Subaru Legacy 2.0 165 KM


Paulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, kolejny temat okołosubarkowy, tym razem liczę by trafić w sedno :mrgreen:

Decyzja co do dwururki Legacy już zapadła, ale mam pytanko - czy nowo podrasowany Legacy ze 165 kucami jest zaturbiony?? Z jakiejś obcej specyfikacji widziałam, że tak, ale wydało mi się to dziwne. Turbo, a Subaru o tym milczy? Nie reklamuje? Ukrywa? A czymuż to niby miałoby ukrywać, pytacie. No właśnie, i dlatego pytam.

A przy okazji wszlkie uwagi użytkowników nowego legacy też spokojnie możne i tu dopisywać, co by miło było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turba nie ma ale jedzie spoko.stare wolnossaki byly do bani a teraz da sie jezdzic :wink:

 

Miałem okazję przejechać legacem z tym "nowym" silnikiem i potwierdzam, że daje radę :) Nie wspominając już o tym, że jest bardzo ładny IMHO....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo to tu jest wirtualne, za to fajny bajer z tymi dwiema rurami. Silnik symbolicznie mocniejszy od poprzedniego 138 konnego, jego dodatkowe stadka koni pasają się w górach wysokich obrotów a i ten szerszy zakres dostępności momentu obrotowego lekko marketingowy. Ale co tu krytykować- piękne auto to jest i bardzo fajnie jeździ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety jest coraz bardziej popularny :evil:

Niestety .... w niedzielę wieczorem pod Torwarem w gąszczu różnych samochodów

spotkało się przypadkowo srebrnych OBK '05 sztuk trzy :shock: :shock: :shock:

+ dwie sztuki innych Subaraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...