Skocz do zawartości

Cena subaraka na litwie


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i?? to zdaje sie nie zalezy od widzimisie szanownej Dyrekcji czy uznaje litewska gwarancje czy nie. zreszta taki urok Unii naszej, ze mozemy sobie pojechac po autko i przy okazji zwiedzic Wilno lub wybyczyc sie na portugalskich atlantyckich plazach. Szczerze mowiac, nawet bym wolala, zeby to gdzies na poludniu takie tanie auta byly, kazdy pretekst do paru dni nad cieplym morzem dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli uznaje to teraz wszyscy rzucą się na Litwę,

 

No i polscy przedstawiciele Subaru mniej zarobią na sprzedaży - za to więcej na serwisie.

A może przy okazji spadnie marża... i ceny...?

 

Dobra, już nie żartuję z poważnych spraw 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te wspaniale ceny to sa netto czy brutto?

ostatnio był temat nowe subaru z UE i tam wszystko jest wyjaśnione :D

ale na szybko od ceny litwińskiej odejmujesz 18%, następnie dodajesz akcyzę i od człości liczysz 22%, po tych ciężkich obliczeniach otrzymujesz cene finalną! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli uznaje to teraz wszyscy rzucą się na Litwę,

 

No i polscy przedstawiciele Subaru mniej zarobią na sprzedaży - za to więcej na serwisie.

A może przy okazji spadnie marża... i ceny...?

 

Oby Twoje słowa się w czyn zamieniły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio był temat nowe subaru z UE i tam wszystko jest wyjaśnione :D

ale na szybko od ceny litwińskiej odejmujesz 18%, następnie dodajesz akcyzę i od człości liczysz 22%, po tych ciężkich obliczeniach otrzymujesz cene finalną! :D

 

I jeśli wychodzi zysk kilka, -naście kawałków to nie ma że mi się "nie chce" tylko dzwonić, zaliczkować, kupować i z ojcem, bratem, szwagrem, choćby maluchem jechać po wymarzonego wrxa stiaja czy cotam innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem sobie na stronke subaru.lt i jestem w wielkim szoku.

Z tego co policzyłem to po zapłaceniu ceny netto na litwie następnie opłaceniu u nas akcyzy 13,6% + vat 22% to Impreza STI wychodzi w cenie WRX kupionego w salonie (ok 133000)

Nie wiem jak z cłem czy się płaci te 10% czy nie.

Czy dobrze licze :?:

Tym bardziej jestem zdziwiony bo jak byłem na Litwie to zajrzałem do salonu VW i różnica prawie żadna a nawet by tam zakupiony np. golf wyszedł drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu... Jakie 22% VATu?

 

Chyba że salon wystawi Ci kwit że samochód ma przejechane 6000 km albo pół roku.

Wtedy płacisz vat Litewski.

 

 

Jeżeli z tymi cenami jest tak jak tu piszemu to się nasówa tylko jeden komentarz:

"Litwo ojczyzno moja..."

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna interesująca rzecz to - jeśli gwarancja w Polsce jest respektowana oraz cena wrxa jest rzeczywiście kilkanaście tysięcy niższa od polskiego salonu - jak SIP przekona potencjalnych kupców do siebie.

nie sądzę żeby nagle się wszyscy za granicę rzucali kupować subarki – jasne parę osób które mają gotówkę napewno z tego skorzysta ale większość i tak kupi w PL, mniej załatwiania i do tego nie trzeba kombinować z leasingiem czy kredytem....kupując takie auto za tyle kasiory większość klientów ma swoje wymagania....

dla mnie wybór był by prosty gdybym miał gotówkę, ale nie dla wszystkich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja uważam że wiele osób chętnych zakupić nowe Subaru wogóle sie nie dowie że można je znacznie taniej zakupić na Litwie, i poprostu pójdzie do polskiego salonu, no chyba że ktoś przeczyta forum.

No, ale jeszcze niedawno my też o takim fakcie niewiedzieliśmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...