Skocz do zawartości

wymiana turboTD 04L na VF35


buras

Rekomendowane odpowiedzi

jedno i drugie jest single scrolowe - montaż , mapa - wio /kontra/ wytrzymałość skrzyni , bebechów motoru (zależy jak wysoko chcesz stroić)...

silnik przygotowany ,skrzynia też mocniejsza (choć niestety 5mt).chodzi mi o to czy odkręcam i przykręcam bez kombinacji z jakimiś wężykami itp.

auto remapowane na simteku 270/410 ,tylko mnie wkurza ,że sie śmoc kończy na 5600 obrotów .spirasje niewielkie ,bo 300/410 i lepszy przebieg momentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę do tematu. Tez będę zmieniał turbinkę ale na TD 05 Big 16g + uppipe , co do zmiany to nie jest ciężko troszkę rozkręcania .

 

 

jak widzę gołe oznaczenei "TD" :) odrazu mam przed oczami....

 

images?q=tbn:ANd9GcTog9ZZnEKcm28YOqF6GsTV8iPvCb0R7TS2SST-A_alejH3_yOY

 

wiem... wcale tak nei musi być, ale cena zakupu powinna być pierwszym ostrzeżeniem :lol:

 

-- 22 lut 2012, o 19:01 --

 

nie jestem specem, ale gdzieś juz czytałem o gtku na vf35 i dobrze mu zrobiły wtryski 550... oczywiście jeśli bebechy i skrzynia na to pozwalają

myślisz ,że seria nie da rady :?: różnie ludziska gadają ,

 

 

da radę spokojnie, zależy co ma wnieść zmiana turbiny, jeśli masz wszystko przygotowane, to czemu nie pokusić sie o ponad std. przyrost, a bez paliwa tego się panie nie da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buras, wiem :wink: ale nie wydaje mi się aby 300+ wyszło na 440stkach

 

chociaż w UK robią na żółtych 440stkach ok 300-320bhp, ale wydajność pewnie jest blisko granicy...

wiem ,wiem ,tylko tu 1000 ,tam 1200 ,potem 600 itd .dziengi się skończyły .dobrze żona mówiła jak się silnik wysrał (spal skur....a ),a teraz jak się tyle szmalu wsadziło to szkoda :evil: .takie wtryski to z pińcet pewnie co :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buras - jak masz budzet, to poszukaj sobie 550cc - ew. takie z amerykanskiego sti new age.

zawsze lepiej miec troche zapasu, chociaz wycisniete do granic mozliwosci 440cc tez dadza rade do okolo 300-320KM

 

vf35 tez jakos bardzo mocno u gory obrotka ciagnac nie bedzie - ale za to bedzie sie fajnie rozpedzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buras - jak masz budzet, to poszukaj sobie 550cc - ew. takie z amerykanskiego sti new age.

zawsze lepiej miec troche zapasu, chociaz wycisniete do granic mozliwosci 440cc tez dadza rade do okolo 300-320KM

 

vf35 tez jakos bardzo mocno u gory obrotka ciagnac nie bedzie - ale za to bedzie sie fajnie rozpedzac.

i o to rozpędzanie mi właśnie bardziej chodzi :) moc jak będzie 300 to by było fajnie ,wtryski jak trafie tanie to kupie ,jak nie to trudno skarbonki nie naciągnę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W babce mojej jezdzi sobie vf35 i niezle sobie radzi.Wtryskiwacze sa 440 i wykorzystane są w 95%, więc można i tak, ale zawsze lepiej miec coś w zapasie.Wszystko kwestia kasiorki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W babce mojej jezdzi sobie vf35 i niezle sobie radzi.Wtryskiwacze sa 440 i wykorzystane są w 95%, więc można i tak, ale zawsze lepiej miec coś w zapasie.Wszystko kwestia kasiorki :wink:

Maras ile w końcu wykrzesałeś z babuni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...