Skocz do zawartości

Kim jest statystyczny kierowca samochodu Marki Subaru


antikos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja nawet na boso daje rade:D :mrgreen:

Kiedyś słyszałem, że kodeks nakazuje prowadzić w obuwiu. Słyszał ktoś coś o tym? Czy to tylko plotka?

I zakazuje jazdy w szpilkach :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet na boso daje rade:D :mrgreen:

Kiedyś słyszałem, że kodeks nakazuje prowadzić w obuwiu. Słyszał ktoś coś o tym? Czy to tylko plotka?

 

nie wiem czy plotka czy nie ale zdrowy rozsądek raczej nie powinien pozwolić na coś takiego. Ja wystarczy, że dawno temu przy plaży na boso przestawiałem swoją Mazdę bo strasznie słońce zaczęło ją piec i przy prędkości 0-5 km/h było bardzo stresująco na boso :P a weź tu panie walnij na bosaka bo heblach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie wiem czy plotka czy nie ale zdrowy rozsądek raczej nie powinien pozwolić na coś takiego. Ja wystarczy, że dawno temu przy plaży na boso przestawiałem swoją Mazdę bo strasznie słońce zaczęło ją piec i przy prędkości 0-5 km/h było bardzo stresująco na boso a weź tu panie walnij na bosaka bo heblach

panikarze.. jedz na zamkniety kawalek drogi i sprawdz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w przepisach jest, że w obuwiu otwartym typu klapki też nie można jeździć. Ewentualnie sandały wchodzą w grę bo tak łatwo nie spadają.

Też próbowałem jeździć bez butów i powiem tak: masakra - nigdy więcej :shock:

na pocące się stopy jest rada: dobre skarpetki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaszOBK, nic o obuwiu w ustawie nie ma :wink: ... ale jazda w szpilkach powinna być zakazana :mrgreen: :wink:

 

I w klapkach - japonkach! Kiedyś z konieczności musiałam prowadzić w takim obuwiu - dziękowałam Bogu, że dotarłam do celu (rozważałam wtedy jazdę na bosaka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w przepisach jest, że w obuwiu otwartym typu klapki też nie można jeździć. Ewentualnie sandały wchodzą w grę bo tak łatwo nie spadają.

Też próbowałem jeździć bez butów i powiem tak: masakra - nigdy więcej :shock:

na pocące się stopy jest rada: dobre skarpetki :mrgreen:

 

Jest tak jak piszesz :idea:

Ale kiedyś widziałem jakiś program "Automaniak" w TVN Turbo, w którym redaktor Jemielita właśnie w

takich "Japonkach" testował samochód i ... nic ... Zresztą dość często można zobaczyć w produkcjach TVN Turbo

jak chłopaki łamią (pewnie nieświadomie) przepisy podczas kręcenia materiału. Tylko dlaczego nikt tego nie wyłapuje zanim materiał wyemitują w TV :?: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w klapkach - japonkach!

 

To też :wink:

Ja mam zawsze buty latem na zmianę... i nie jeżdżę w japonkach 8)

 

Kiedyś widziałam Panią jak wsiadła do samochodu w letnich klapkach na wysokim obcasie.... i w nich pojechała :roll:

 

 

Podobno w przepisach jest, że w obuwiu otwartym typu klapki też nie można jeździć. Ewentualnie sandały wchodzą w grę bo tak łatwo nie spadają.

 

Ciekawa jestem w których :?: :shock: :roll:

 

 

Tak samo jazda w czapkach "uszankach" i w długich rozpuszczonych włosach jest niebezpieczna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...