Skocz do zawartości

Gdzie w Warszawie kompleksowo umyc auto?


Buncol555

Rekomendowane odpowiedzi

DNL, no właśnie kumpel tam pracuje :)

 

rombu, nigdy nie korzystałem z takich usług, bo nie było potrzeby i w miare możliwości zawsze sprzątałem samochody samemu. Nigdzie nie napisałem, że to za dużo czy za mało, zastanawiam się tylko czy można zrobić to taniej. Wynika to z braku wiedzy na ten temat. Wczoraj przejrzałem pare stron i chyba to jest standardowa cena, więc chyba pojadę do kumpla i dam mu zarobic :) tylko ta pogoda :|

 

A z tymi internetowymi promocjami byłym ostrożny. Słyszałem kilka razy, że klienci, którzy są z "promocji" są gorzej obsługiwani i często termin wykonania usługi jest bardzo odległy od momentu nabycia kuponu. Sam kilka razy już coś tam kupowałem, na ogól było ok ale np na dentystę czekałem 0,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem kilka razy, że klienci, którzy są z "promocji" są gorzej obsługiwani i często termin wykonania usługi jest bardzo odległy od momentu nabycia kuponu.

 

Miałem taki przypadek: nabyłem kupon, dzwonię, dzień dobry, blablabla, mam kupon chcę zarezerwować stolik na piątek. Oooo! Paaanie, na piątek to chyba po wielkanocy (za dwa lata), takie mamy obłożenie, no dosłownie wszystkie stoliki zajęte, ale jak pan chce, to poniedziałek tak przed 14.00 by ewentualnie można. Dziękuję uprzejmie, blabla, skorzystam kiedy indziej. Za jakiś czas dzwoni żona z innego numeru, dzień dobry, blabla, mam bardzo ważne spotkanie w piątek, potrzebny mi stolik na trzy osoby, najlepiej gdzieś z boku w cichym miejscu, tak, nie ma problemu, proszę zapisać nazwisko i numer, dziękuję, do widzenia, aaa! byłabym, wie pani, zapomniała, mam kupon z promocji - miejsce jednak było, zostaliśmy bardzo ładnie obsłużeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A z tymi internetowymi promocjami byłym ostrożny. Słyszałem kilka razy, że klienci, którzy są z "promocji" są gorzej obsługiwani i często termin wykonania usługi jest bardzo odległy od momentu nabycia kuponu. Sam kilka razy już coś tam kupowałem, na ogól było ok ale np na dentystę czekałem 0,5 roku.

 

To prawda. Tak często się zdaża. Koledzy kupili kupony na kompleksowe czyszczenie auta w kwietniu, to terminy zaproponowali im w polowie wrzesnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o mycie ręczne i sprzątanie wnętrza to polecam robowash na czarnomorskiej. nie ma zapisów... robią zgodnie z kolejką. jakość JAK DLA MNIE super.

 

do prania tapicerki musisz zostawić u nich auto na 24h. nie robiłem tego u nich ale Z MOJEGO DOŚWIADCZENIA WYNIKA, że jeżeli potrzebują na to tyle czasu to zrobią to dobrze! jeżeli ktoś Ci obieca, że wypierze Ci w parę godzin to nie licz na za wiele bo zrobi to bez "przemaczania" tapicerki (powierzchownie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę musiał wybrać się tak i ja,wiele dobrego już o nich słyszałem ale jakoś jeszcze nie miałem okazji przetestować

 

natomiast do tej pory uczęszczałem do myjni ręcznej przy stegnach i nie polecam, mimo że najczęściej można tam spotkać samochody których cena zakupu nawet po 5 latach nie schodzi poniżej 100k PLN to jakość usługi mocno spadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z względnie dobrej pogody pojechałem tu http://www.mbautospa.pl/ Jutro wieczorem wóz do odebrania. Kumpel był na tej myjni i był zadowolony.

 

-- 11 lut 2012, o 13:20 --

 

No i odebrałem wóz. Przyznam, że oczekiwałem lepszego efektu. Myślałem, że wysmarują czymś skórę żeby odzyskała kolor, tymczasem mam wrażenie że jej wygląd się nie zmienił. Tak to fura kompleksowo wysprzątana, z zewnątrz świeci się jak psu jajca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel pracuje na myjni i krzyknął 300-400pln. Czy to jest dobra cena czy można to zrobić taniej ? Oczywiście nie mówię o fuszerce tylko o porządnej robocie.

 

Jeśli chodzi o dobrą robotę to cena za samo wnętrze taka jak tutaj http://www.car-spa.pl/pokaz,uslugi.html?1

 

Nawet tak dobrze wykonaną usługę trzeba za jakiś czas powtórzyć dlatego warto to robić samemu będzie taniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z względnie dobrej pogody pojechałem tu http://www.mbautospa.pl/ Jutro wieczorem wóz do odebrania. Kumpel był na tej myjni i był zadowolony.

 

-- 11 lut 2012, o 13:20 --

 

No i odebrałem wóz. Przyznam, że oczekiwałem lepszego efektu. Myślałem, że wysmarują czymś skórę żeby odzyskała kolor, tymczasem mam wrażenie że jej wygląd się nie zmienił. Tak to fura kompleksowo wysprzątana, z zewnątrz świeci się jak psu jajca.

 

Ile zapłaciłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol555, przede wszystkim w pierwszym poście trochę namieszałeś. napisałeś, że chcesz wyprać tapicerkę a okazuje się, że masz skórę. skóry się nie pierze. wyprać możesz zwykłą welurową, materiałową. gdybyś napisał, że chcesz wyczyścić tapicerkę skórzaną to prawdopodobnie ktoś by Ci polecił sprawdzone miejsce gdzie to zrobisz. przeczytaj mój poprzedni post - myślałem, że chcesz prać i do tego się odniosłem. czyszczenie skóry to inna bajka :/

 

no nic...szkoda, że spaprali robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa no moze faktycznie źle to wszystko napisałem. Miałem na myśli kompleksowe mycie wozu, w którym zawierało się wypranie podłogi oraz czyszczenie skóry :)

 

tak to teraz wygląda

419053_332919906750600_100000977794819_1051117_1311996378_n.jpg

 

zastanawiam się czy efekt, którym jestem zainteresowany jest do osiągnięcia poprzez usługę, za którą zapłaciłem czy po prostu trzeba zapłacic jeszcze więcej za renowacje skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. wydaje mi się, że musisz poszukać speca/firmy od renowacji skóry, którego podpytasz o efekt jaki chcesz osiągnąć. a na razie możesz kupić najtańszy bezbarwny i bezzapachowy krem do rąk i spróbować trochę wsmarować w skórę w niewidocznym miejscu. jeżeli będzie poprawa to jedziesz po całości 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol555, Polecam http://www.facebook.com/#!/pages/GAWRON ... 7703243352 koleś ogarnia i to bardzo nawet. Co do cen nie wiem bo jak coś to znajomek jest więc pomaga. Możesz powiedzieć, że mrówa z forum Cię przysyła to może da lepszą cenę. Widziałem jak prał tapicerkę skórkową i efekt był super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa no moze faktycznie źle to wszystko napisałem. Miałem na myśli kompleksowe mycie wozu, w którym zawierało się wypranie podłogi oraz czyszczenie skóry :)

 

tak to teraz wygląda

[ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/419053_332919906750600_100000977794819_1051117_1311996378_n.jpg ]

 

zastanawiam się czy efekt, którym jestem zainteresowany jest do osiągnięcia poprzez usługę, za którą zapłaciłem czy po prostu trzeba zapłacic jeszcze więcej za renowacje skóry.

 

 

Kup pastę Kiwi bezbarwną i sam wyczyść. Najtaniej, najlepiej, najdokładniej...

 

meblo7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...