Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nowa strona to wklejam zadania 8)

 

Łatwe: masko-baru : Fotka właściciela w samochodzie w karnawałowym przebraniu (właściciel ma być przebrany, nie samochód:-) (do 10.02.12)

Średnie: Ōnami - w jednym kadrze trzeba zawrzeć Subaru, bałwana (ze śniegu) i drzewko bonsai (żywe) (do 07.02.12)

Trudne: ilu-mocu - Fotka Subaraka na hamowni podczas mierzenia mocy (stojący na rolkach, przypięty pasami, i rozpędzony) + wykres z hamowni z widniejącą datą hamowania. (do 09.02.2012)

RANKING:

 

kenross 18 pkt

antolll 9 pkt

yaroslav 8 pkt

Pawlo20 7 pkt

eddie_gt4 6 pkt

kogii 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

Poznanianka 3 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

michmalan 2pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

adamski 1 pkt

Aga 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja miałem blisko pod blok. Zamarzłem :twisted:

 

[ http://img829.imageshack.us/img829/961/p2060466.jpg ]

 

Zaliczone?

 

No pięknie :) to teraz zento wymyślaj nowe zadanie i aktualizuj ranking :P Jak dla mnie zaliczone :)

A fota naprawdę rewelacyjna.... Oglądając to zdjęcie przypomniałem sobie że gdzieś też mam taką maskę tylko z uśmiechniętą mordką i przymkniętymi oczami :) Tylko gdzie ona jest .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja

 

Łatwe: czyści-tsu : Subaru nad wodą. Może być zamarznięta. (do 13.02.12)

Średnie: Ōnami - w jednym kadrze trzeba zawrzeć Subaru, bałwana (ze śniegu) i drzewko bonsai (żywe) (do 07.02.12)

Trudne: ilu-mocu - Fotka Subaraka na hamowni podczas mierzenia mocy (stojący na rolkach, przypięty pasami, i rozpędzony) + wykres z hamowni z widniejącą datą hamowania. (do 09.02.2012)

RANKING:

 

kenross 18 pkt

antolll 9 pkt

yaroslav 8 pkt

Pawlo20 7 pkt

eddie_gt4 6 pkt

kogii 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

Poznanianka 3 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

michmalan 2pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

adamski 1 pkt

Aga 1 pkt

zento 1 pkt

 

Edytowałem bo zadanie z myjnią już było. Sorry :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee łatwiutkie, szkoda że mam na rano do pracy :cry: bo bym zrobił fotę z radziecką łodzią podwodną... stojącą na mieliźnie w mojej okolicy :cry:

 

Boorek Ja koniecznie chcę zobaczyć fotkę z łodzią podwodną :D Jak będę miał okazje to będzie takie zadanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boorek Ja koniecznie chcę zobaczyć fotkę z łodzią podwodną Jak będę miał okazje to będzie takie zadanie

 

kurde, zdjecie Subaru z lodzia podwodna to juz hardkor :mrgreen: Co bedzie nastepne, Subaru z promem kosmicznym? :P

 

 

 

PS tez chce zobaczyc Plejady z Ubotem! :twisted:

 

 

Zento, zaliczone jak pijana nastolatka na wiejskiej dyskotece :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, zdjecie Subaru z lodzia podwodna to juz hardkor :mrgreen: Co bedzie nastepne, Subaru z promem kosmicznym? :P

Z ubotem jak sam boorek napisał to łatwiutkie... Więc z promem kosmicznym będzie jako "trudne" za 3 punkty :P

eeee no ta łódź to szału nie robi... stoi sobie taki kawał złomu z 10 metrów od brzegu... Black Widow na rzece Medway, fotke pstryknę w czwartek, nawet poza konkursem jak chcecie :mrgreen: Pozdrawiam

I pewnie że chcemy (przynajmniej ja chcę) fotę z ubotem :) Do czwartku wytrzymam :) Ale poczekaj może będzie takie zadanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności zadań rośnie, to i nagrody jakieś powinny się pojawić dla jeszcze większej mobilizacji:) To na dobry początek ja poszperam w szafie z gadżetami i przekażę jakiś symboliczny zestaw osobie, która będzie miała najwięcej punktów pod koniec lutego. Żeby nie walczyć wyłącznie o pietruszkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...