Skocz do zawartości

Co myslicie o OZ Racing Ultraleggera R17 w imprezie ???


kammi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem zestaw na lato - póki co leży w piwnicy, ale już się nie mogę doczekać aż je założę ;). Felgi są naprawdę lekkie i z tego co czytałem, raczej nie do rozwalenia przy normalnej jeździe :).

Ja mam 5x100, 7,5x17 ET 48. Z tego co słyszałem nie wchodzą z tym ET na złote brembo, ale i tak nie mam w planach ich zakładać 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie ma białych :)

Myślałem jeszcze nad OZ Racing Superturismo ale nie ma białych albo złotych :?

 

Ja swoje najprawdopodobniej psiknę na lato na biało, czarno albo ciemny czerwony :twisted:. Mam dylemat i cały czas myślę :D. Teraz są srebrne, ale jakoś mi się czarny na srebrnych nie widzi ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam OZ-ki superturismo 17'' biale :) Niestety nie w Bugu, ale sa przepiekne :) Zadnych innych nie zaloze do Imprezy, albo oryginalne zlote albo biale OZ-ki :) Szukam takich OZ ale 16, zeby na zime moc zalozyc.

 

troche tego jest na allegro:

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=superturismo

 

~Pavel

chyba twoja impreze widzialem na Drifcie w Karpaczu we Wrzesniu? Nie moglem wzroku oderwac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja szukam do mojego buga tych felg A na moje nie szczęście nie ma superturismo na 5 śrub bynajmniej ja nigdzie nie wygrzebałem. A białe by super wyglądały na niebieskim subaraku :D

 

-- N sty 08, 2012 6:31 pm --

 

Dzięki Pavel i audiocars za fotki waszych subaraków fajnie się prezentują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel, kierunki w błotnikach na białe zmień, potem lampy tył JDM... Będzie nie rewelacja (tak jak teraz) tylko superrewelacja :) No i białe OZ'y...

 

Kierunki juz zmienione - to foty zaraz po zakupie ;) Lampy tyl moze moze... Jak gdzies znajde w cenie pasztetu - co raczej sie nie zdarza... :mrgreen:

 

Gates - stalem przy jakims hotelu na gorze w Karpaczu - takze bardzo mozliwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel, kierunki w błotnikach na białe zmień, potem lampy tył JDM... Będzie nie rewelacja (tak jak teraz) tylko superrewelacja :) No i białe OZ'y...

 

Kierunki juz zmienione - to foty zaraz po zakupie ;) Lampy tyl moze moze... Jak gdzies znajde w cenie pasztetu - co raczej sie nie zdarza... :mrgreen:

 

Gates - stalem przy jakims hotelu na gorze w Karpaczu - takze bardzo mozliwe :D

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...