Skocz do zawartości

Przprowadzam sie do Polski z USA ze swojim 2011 Subaru WRX


scrmnwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Jak usłyszał o planach o wieku emerytalnym to postanowił pieniądze,które miały pójść w przeprowadzkę wydać na tuning :mrgreen:

 

 

 

Ta... On tylko chciał zdobyć tu wykształcenie za "grosze" :wink:

 

Czesc... tak, jest mi bardzo tanio wyuczyc sie w Polsce. :)

 

Autor tego niezmiernie ciekawego wątku jakiś czas temu wyniósł się na inne forum :mrgreen:

 

Nie wiem czy ja sie wynioslem czy bylem wypendzony, w tym to jest ruznica. Tam to jest mniej ludzi, i nawet pomagajom mi w pisaniu itd. Tutaj spoczontku to durzo ludzi mnie atakowalo tak jak bym im dziecko ukradl.

 

ups a może sprzedał subaru albo zmienił kraj przeprowadzki :?: :|

 

Nie... Subaru dalej mam i przyworze go do Polski na swuj urzytek. :)

 

Autor tego niezmiernie ciekawego wątku jakiś czas temu wyniósł się na inne forum :mrgreen:

Tak kolega teraz na "kresce" spanuje :P:mrgreen:

 

-- 14 lut 2012, o 00:10 --

 

Autor tego niezmiernie ciekawego wątku jakiś czas temu wyniósł się na inne forum :mrgreen:

Tak kolega teraz na "kresce" spamuje :P:mrgreen:

 

A czemu odrazu ze ja szpanuje na "kresce"? Nic takiego nie robie. Ja tylko pytania za pytaniem daje, szukam informacji, to wszystko. Jusz tam sie durzo dowiedzialem co mnie czeka, i narazie nie bedzie asz tak zle.

 

Tak kolega teraz na "kresce" spanuje :P:mrgreen:

Ojj spamuje, ale tam jest maskotką forum :lol:

Jak tylko zainteresowanie maleje zakłada kolejny temat. Nie mogę rozgryźć, co to za zespół...

 

Czesc... ty tesz tam jestes. Mam nadzieje ze ty bedziesz sie czul naj glupszy jak spotkasz mnie. Oj chlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolega teraz na "kresce" spanuje :P:mrgreen:

Ojj spamuje, ale tam jest maskotką forum :lol:

Jak tylko zainteresowanie maleje zakłada kolejny temat. Nie mogę rozgryźć, co to za zespół...

 

Ty to naprawde jestes naprawde jakims umyslowo zamknientym czlowiekiem. Ludzie tacy jak ty dajom Polakom w stanach nie dobry wyglond. Tylko ze twoje zycie nie poszlo tak jak ty chciales to nie znaczy ze musisz kogos innego zycie utrudniac... czas na opuszczenie cyca, przediesz masz jusz 28 lat.

 

Tak naprawde to nie chcialem tego pisac bo ja nie jestem nigdy agresywny ze slowami ani w bicie sie, ale to naprawde jest dziecine zachowanie. Jak nie wierzysz co ja pisze i myslisz ze tylko "spamuje" tam i tutaj, to dodaj mnie to ignore list, ja tobie to jusz kiedys pokazalem jak, teras tobie przypomne:

 

USER CONTROL PANEL > FRIENDS & FOES > MANAGE FOES > ADD NEW FOES > napisz "scrmnwrx" > SUBMIT

 

LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu odrazu ze ja szpanuje na "kresce"?

nie szpanuje tylko SPAMUJE :mrgreen: a to roznica,mam nadzieje ,ze rozumiesz co to znaczy spamowac :wink:

pozatym, ladna zona :mrgreen: jak juz koledzy wyzej zauwazyli sceneria slubu takze,Gratulacje ale brakuje fotek z Twoja Subaru Impreza WRX :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czesc wam!

 

Chyba prawie ze ostatnie pytanie przed przyjazdem do Poski...

 

Na innej stronie zapytalem:

Wiem ze swiatla som inne w Polsce nisz w USA, ale czy ktos wie czy to dotyczy mojego WRX? Ile by mnie takie swiatla kosztowaly w Polsce? Czy cos jeszcze po za swiatlami tylnymi musze z robic?

 

Patronc sie na subaru.pl, to ze zdjenc mam takie same lampy w przodzie w tyle oprucz taki maly zulty plastikowy kawalek przy kierunkowskazu w przodzie, ale to morzna wyciongnonc raczej latwo.

 

Czy cos jeszcze mi brakuje?

 

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Na szybko spojrzałem w wątek i Twój ostatni post.

Oczy aż bolą jak się czyta te wszystkie błędy gramatyczne.

 

Proponuję używać opcji sprawdzania pisowni, ewentualnie Google Translate z eng na polski.

 

Dziękuję !

 

Hmm ... Próbowałem za pomocą Google Translate, ale problem staje się, że traci swoje znaczenie poprzez tłumaczenia.

 

Myślę, że nie było wiele, że nie komentuje na moim błędy gramatyczne, ale tak długo jak jesteś w stanie zrozumieć, co próbuję przekazać, myślę, że wszyscy będziemy w stanie komunikować się dobrze. Plus, co mam zamiar zrobić, kiedy w końcu przenieść się do Polski i mówią w moim złamanym po polsku? To wszystko wróci do mnie w czasie, zwłaszcza gdy będę mieszkał w Polsce.

 

W każdym razie, mam nadzieję, że mi za pomocą Google Translate do napisania niniejszego ustępu ci pomogła w zrozumieniu co prosiłem, i mam nadzieję, będziesz w stanie odpowiedzieć na moje pytanie.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej jednak bez google translatora 8)

 

Tak ... każdy mówi, że przy użyciu Google Translate pierwotne znaczenie jest trochę zagubiony lub przekrzywione.

 

Kiedy piszę coś w języku angielskim, tłumaczenie nie zawsze jest dosłowne, a Google ma tendencję do czasami myślę, że jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...