Skocz do zawartości

Niebieski znaczek...?


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

Howgh!

 

Gdy tak przyglądam się swojej pięknej "Maleńkiej" (Impreza GL 2,0, GC8), zachwycając jej pięknem, prześladuje mnie cały czas jedna myśl:

Czy istnieje znaczek Subaru (ten z grilla) w NIEBIESKIEJ wersji - takiej, jak na logo Subaru? Nie ukrywam, że chętnie bym coś takiego w swojej zainstalował (ładnie by się ten błękit ze srebrnym lakierem komponował) - albo "Gwiazdki" albo "i". Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie coś na ten temat...? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można polakierować wokół gwiazdek :D.

 

To wtedy nie będzie "DżejDiEm pełnym ryjem, bycz" :P

 

 

A tak serio, to po prostu najpierw chcę wiedzieć, czy coś takiego w ogóle istnieje, i warto szukać ^^

 

"Bo nie chodzi tu o to, żeby złapać króliczka, ale żeby gonić go" :P

 

EDIT: GC ma inne wymiary znaczka z przedniego grilla niż GD (i reszta pociesznej trzódki)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howgh!

 

Gdy tak przyglądam się swojej pięknej "Maleńkiej" (Impreza GL 2,0, GC8), zachwycając jej pięknem, prześladuje mnie cały czas jedna myśl:

Czy istnieje znaczek Subaru (ten z grilla) w NIEBIESKIEJ wersji - takiej, jak na logo Subaru? Nie ukrywam, że chętnie bym coś takiego w swojej zainstalował (ładnie by się ten błękit ze srebrnym lakierem komponował) - albo "Gwiazdki" albo "i". Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie coś na ten temat...? :)

jezeli mnie pamiec nie myli, to new-age JDM STi (chyba ver.7 i 8) mialy gwiazdki z niebieskim tlem... w old-age chyba takich nie bylo, tylko czarne tlo... natomiast GC/GF mialy fajne lezki... rozowe tlo to wiocha, natomiast ciemna zielen rulezzz 8)

 

mialem na swoim GT takie cos :P

 

img9233w.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/Subaru-front- ... 415fcf8fe7

proszę,pozdro.

 

-- 2 gru 2011, o 14:14 --

 

http://www.ebay.co.uk/itm/SUBARU-IMPREZ ... 519bcd673e

 

-- 2 gru 2011, o 14:15 --

 

http://www.ebay.co.uk/itm/SUBARU-CHROME ... 2c5d090143

 

szukaj jest tego trochę,pozdro.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badge is approx 5 3/4 inches by 2 3/4 inches in size,good luck

 

Tu masz podane wymiary tego pierwszego,pozdro.

 

-- 2 gru 2011, o 19:35 --

 

5 inchów na 2 incze to jest ok 12centymetrów na 5 centymetrów. Ile dokładnie to jest 5 i 3/4 na 2 i 3/4 to pojęcia nie mam,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badge is approx 5 3/4 inches by 2 3/4 inches in size,good luck

 

Tu masz podane wymiary tego pierwszego,pozdro.

 

-- 2 gru 2011, o 19:35 --

 

5 inchów na 2 incze to jest ok 12centymetrów na 5 centymetrów. Ile dokładnie to jest 5 i 3/4 na 2 i 3/4 to pojęcia nie mam,pozdro.

 

To za dużo chyba... jutro pójdę swój pomierzyć, ale wydaje mi się, że to jest do II/III'genów. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar jest idealny.... roznica polega na tym, ze oryginal jest sztywny, a ich produkt to taki... nie wiem jak napisac... miekka, wypukla nalepka?

jutro moge zrobic zdjecia makro tego znaczka co mam teraz na czarnuchu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar jest idealny.... roznica polega na tym, ze oryginal jest sztywny, a ich produkt to taki... nie wiem jak napisac... miekka, wypukla nalepka?

jutro moge zrobic zdjecia makro tego znaczka co mam teraz na czarnuchu...

 

Wdzięcznym będę :mrgreen:

 

 

W ogóle, na ingliszowym JeBaju trafiłem na biały grill z... białym znaczkiem. W sensie: białe (perłowe?) tło plus srebrne gwiazdki. To dopiero ficzer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda IMO jak oryginalny... jeżeli niebieski też jest tak dobrze wykonany, to biorę... a raczej życzę sobie pod choinkę na święta :mrgreen: Ciekawe tylko, jak tam z wysyłką do Polski...

 

 

... mówisz, że tych białych też jest sporo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o bialych nic nie mowilem :wink:

jak sie dobrze przyjrzysz, to na ostatniej focie widac lekkie zalamania na krawedziach... tan plastik sie lekko zdeformowal.... ale zdjecie robione dzisiaj, a montowane toto bylo jakies 2 lata temu

 

jeden koles z tutejszego klubu zrobil sobie jako tlo do gwiazdek szkocka flage... ale on jakos rozbieral oryginalny znaczek

 

gdybys mial problemy z kupnem tutaj i wysylka do pl, to daj znac... sprobuje pomoc 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, takie załamania... na aucie tego nie widać chyba nawet :)

 

W sumie, zrobienie własnego tła też jest ciekawą alternatywą... musiał bym obejrzeć, jak ten znaczek jest zrobiony...

 

Jak tylko się dowiem, czy rodzinka zechce mi taki prezent zrobić, a okaże się, że Scoobyparts nie chce wysyłać do PL... będę się uśmiechał do Cię o pomoc... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...