Skocz do zawartości

25 postow zedy dodac ogloszenie w dziale k/sprzedam ????


SoftCut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych adminow , modow i cala ekpie forum subaru.

Jak widzicie jestem swiezakiem na tym forum. Jak dotad nierejestrowalem sie na zadnym tego typu forow i stalem jakby z boku czasami obserwujac co sie dzieje, gdzie sa zloty etc.

 

Bardzo prosze ekpie ogarniajaca forum zeby zrobila dla mnie wyjatek i zebym mogl dodac ogloszenie w dziale kupie-sprzedam.Szukam auta i mam malo czasu na zakup a na prawde nie chcem Wam zasmiecac forum bezsensownymi postami zeby tylko uzbierac te 25 sztuk ;)

Napiszcie czy to mozliwe

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoftCut, witam na forum. Obawiam sie, ze nie jest to mozliwe (poprawcie mnie, drogie Mody, jesli sie myle). Ale mozesz skorzystac z tematu "czy ktos zna tego subaraka?" i popytac czy ktos mial stycznoscz samochodami z ogloszen. Wtedy tez szybko Ci sie uzbiera te pozostale 20 postow ;-)

 

-- 27 lis 2011, o 10:53 --

 

Poza tym z takimi pytaniami to do organizacyjnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony to rozumiem ze to taka zorganizowana akcjia ale z drugiej jak ma pisac 25 postow o niczym to szlak trafia

 

-- N lis 27, 2011 11:30 am --

 

z jednej strony to rozumiem ze to taka zorganizowana akcjia ale z drugiej jak ma pisac 25 postow o niczym to szlak trafia

 

-- N lis 27, 2011 11:32 am --

 

...moze jakis kawal ktos napisze tosie posmiejemy wszscy ?

czy to bedzie wbrew regulaminowi ;)

 

zostalo jeszcze sporo a mi sie juz nie chce produkowac, czemu tego nikt nie zmieni przeciez to sensu niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcem byc szczegolnie traktowany ale to troche zmutne ze zeby zamiesic np. ogloszenie na forum, trzeba kombinowac i pisac byløe co zeby wyrobic limit 25 wpisow moim skromnym zdaniem to troche za duzo ale niech i tak bedzie (wiem ze to nie allegro)

 

P.S. niech ktos odpowie na ten post bo zbieram posty a moje zamieszczane jeden po drugim nie sumuja sie ;) Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoftCut,

Zagadaj też coś w wątku "Pozdrawiamy się" lub "Spotkania forumowe" i tym sposobem jeszcze dziś być może będziesz mógł sobie nazbierać te 9 postów.

Pisanie(spamowanie) w jednym temacie może tylko rozsierdzić naszych, aż nadto tolerancyjnych moderatorów. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w takim razie porozrzucam swoje odpowiedzi po calym forum (chcialem tego uniknac i nie smiecic ale jak to tutaj taki rytual to trudno)

Mam nadzieje ze drodzy Moderatorzy sie nie gniewaja.Pozdrawiam

 

Jest wiele tematów (nie koniecznie mocno technicznych) na do których można się przyłączyć, taki rytuał jest i dobrze bo to Forum to nie jest Allegro ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w takim razie porozrzucam swoje odpowiedzi po calym forum (chcialem tego uniknac i nie smiecic ale jak to tutaj taki rytual to trudno)

Mam nadzieje ze drodzy Moderatorzy sie nie gniewaja.Pozdrawiam

 

Jest wiele tematów (nie koniecznie mocno technicznych) na do których można się przyłączyć, taki rytuał jest i dobrze bo to Forum to nie jest Allegro ...

 

 

 

Wiem ze to nie allegro ale to nic nie zmieni ze kazdy jeden swierzak musi dodac 25 postow o niczym .Jak beda chcieli dostac sie do tego dzialu to i tak sie dostana a forum tylko bedzie bardziej zasmiecone .To oczywiscie tylko moje zdanie . '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w takim razie porozrzucam swoje odpowiedzi po calym forum (chcialem tego uniknac i nie smiecic ale jak to tutaj taki rytual to trudno)

Mam nadzieje ze drodzy Moderatorzy sie nie gniewaja.Pozdrawiam

 

Jest wiele tematów (nie koniecznie mocno technicznych) na do których można się przyłączyć, taki rytuał jest i dobrze bo to Forum to nie jest Allegro ...

 

 

 

Wiem ze to nie allegro ale to nic nie zmieni ze kazdy jeden swierzak musi dodac 25 postow o niczym .Jak beda chcieli dostac sie do tego dzialu to i tak sie dostana a forum tylko bedzie bardziej zasmiecone .To oczywiscie tylko moje zdanie . '

 

Dział k/s jest dodatkiem do forum a nie odwrotnie.

To forum jest specyficzne i nie każdemu musi się tu podobać.

To, że śmiecisz to jest Twój wybór. Zawsze możesz pisać coś konstruktywnego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...