Skocz do zawartości

Trunki jedynie słuszne i inne


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

No nie... A Jacka/Johnny'ego nikt nie pije..?

 

ja ja, nawet lubie zamiast przy wodce to przy flaszece johnego albo balaintainsa (?czy cos takiego) zasiąść

 

he he lesiu, chyba po flaszecce na główkę, a do tego jeszcze coś małego :lol:

 

z tego co wiem to i tak ci chyba najlepiej gorzałeczka smakuje, szczególnie w GISO!! :mrgreen:

 

:lol: cicho, bo Ci mówię, że ktoś nam kiedyś wkońcu coś pod żeberko ten tego :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 720
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Korton wiem, że jesteś z Krosna (to znaczy tu mieszkałeś do skończenia LO) - przecież to są klimaty z LO im. M. Kopernika...

 

Ja skończyłem to LO w 1999. A Ty? Może się znamy...

 

Pozdrawiam,

 

Tak, do skonczenia liceum bylem w Krosnie, wyjazd na studia do Kraka i tak juz zostalo, co do liceum to chodzilem do Turaszowki (LO mat-fiz), liceum skonczylem w 96r. LO im. M. Kopernika znam doskonale:) czasami chodzilem tam na laby do znajomych i pozniej do ogrodka Jordanowskiego (kolo kina). Waszemu LO sie chwali, ze jako pierwszy zaczal robic dyskoteki otwarte dla innych LO...ehh cos sie wtedy dzialo:) i jeszcze milo wspominam zawody w kosza u was:)

 

Pozdrawiam gorala niskopiennego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam mocno ciepłe piwko z miodem i cytryna podobno nawet "Ptasią Grype" wyleczy , a i smakowo dla mnie też nie do pogardzenia, ino miód spadziowy mus być

 

Dobrze gada polac mu :lol:

Ja tam pozrdawiam grono zacnych Piwoszy a preferuje CArlsberga a z rodzimym leszek i tyskie.

 

eksperymentowaliśmy z kumpelą z grzanym spirytusem - fajny był

 

WIS szczere wyrazy kondolencji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie znalazlem pod szafką winko z winogron dzialkowych rocznik 2005 dziadka roboty :mrgreen: Zdrówko czytajacych ten temat ;)

 

Aha moglby mi ktos przetlumaczyc z tego ostatniego filmiku o "piwku" ostatnie zdanie wypowiedziane przez tego co na poczatku flaszki wyjal na stol, bo ja z ruskim poza takimi wlasnie flaszkami (Stolichnaja itp wyroby) nie mialem nic wspolnego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos win to w sklepach teraz jest tego tyle, że jak wchodzę to zawsze mam mętlik w głowie. Chodzę czytam te napisy, opisy, oglądam jakbym wiedział o co chodzi a potem wybieram jakieś przypadkowe w jakiejś średniej cenie (bo się boje że tanizna to jakieś ścieki). I co dziwne często takie wino tańsze jest zdecydowanie smaczniejsze od tego np. dwukrotnie droższego. Tylko że ja butelki wyrzucam i potem nie pamiętam co piłem i było dobre no ikolejny raz się wybiera coś tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos win to w sklepach teraz jest tego tyle, że jak wchodzę to zawsze mam mętlik w głowie. Chodzę czytam te napisy, opisy, oglądam jakbym wiedział o co chodzi a potem wybieram jakieś przypadkowe w jakiejś średniej cenie (bo się boje że tanizna to jakieś ścieki). I co dziwne często takie wino tańsze jest zdecydowanie smaczniejsze od tego np. dwukrotnie droższego. Tylko że ja butelki wyrzucam i potem nie pamiętam co piłem i było dobre no ikolejny raz się wybiera coś tam...

 

Kurde mam podobny problem, nigdy nie pamietam jakie wino wcześniej piłem i nigdy nie mogę trafić znowu na to dobre. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos win to w sklepach teraz jest tego tyle, że jak wchodzę to zawsze mam mętlik w głowie. Chodzę czytam te napisy, opisy, oglądam jakbym wiedział o co chodzi a potem wybieram jakieś przypadkowe w jakiejś średniej cenie (bo się boje że tanizna to jakieś ścieki). I co dziwne często takie wino tańsze jest zdecydowanie smaczniejsze od tego np. dwukrotnie droższego. Tylko że ja butelki wyrzucam i potem nie pamiętam co piłem i było dobre no ikolejny raz się wybiera coś tam...

 

Mam to samo, tylko ja szukam win polslodkich i nigdy nie wiem co wybrac, trafilem na achaja claus (imyglykos itp) i jak jest to biore, a jak nie, to biore cos w sredniej cenie, ale roznie z tym bywa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co je szczep :?: :?

to rodzaj winogrona z którego robi się wino :wink:

na poniższej stronie pod każdym krajem - masz wypisane szczepy z jakich robi się wina w danym regionie:

http://www.multiex.com.pl/wino/winoswiat.htm

pozdr

 

Patrzcie ludzie jakich mamy smakoszy ;). Oglądałeś pewnie film "Sideways" stąd ta wiedza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...