Skocz do zawartości

11 Listopada


Jacky X

Rekomendowane odpowiedzi

Forum jest apolityczne rozumiem.Ja też staram sie nie babrać. Oglądam sporo wiadomości telewizyjnych,rożnych faktów i czytam serwisy internetowe.Zadymy odbiły się szerokim echem. Dużo walki wojny na ulicach Warszawy widzieliśmy. Gdzie więc było to :

 

PS. Tylko prosze mnie ani nie utożsamiać ani nie łączyć z żadną partią,ugrupowaniem , poglądami bo ja jestem z partii subaru :wink: Powiedzy skrajnego odłamu tej partii bo wpływa na moje życie :D

 

Dziwi mnie tylko,że wśród wielu materiałów TV takich obrazów NIE BYŁO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, oj tam oj tam... :twisted:

subleo, Jacky X, czyżby to było to Two Steps from Hell - Heart of Courage ? :D

 

 

OŁ.YEAH. Masakrator straszny !!! Myślałem,że będzie kłopot z identyfikacją . Szacun za to jaki potencjał siedzi w takich forach 8)

 

PS. A teraz coś śmiesznego. Posądzałem o utwór kojarzony przezemnie z muzyką poważną jakiego znanego, szacownego kompozytora. Ale ciary mi tekie po plecach idą ,że nietruno się było zagmatfać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko,że wśród wielu materiałów TV takich obrazów NIE BYŁO!
Odpowiedzi na to pytanie udzielają częściowo autorzy filmu - w 13-14 sekundzie.

 

Obecne cała TV w Polsce jest podporządkowana partii rządzącej, może z wyjątkiem TV Trwam, która jednak rozgrywa co innego. Nie można się dziwić, że nie pokazują rzeczy niewygodnych. Telewizje krajów ościennych mają podobne nastawienie i nie pokażą rzeczy politycznie niepoprawnych. Lewacka, antychrześcijańska i homoseksualna międzynarodówka czuwa.

 

Pamiętam, pod koniec epoki Gierka w TV wspomniano o "przerwach w pracy na Wybrzeżu". Trzeba było wiele czasu, zanim pokazano co nieco ze strajków.

 

Podczas pierwszej wizyty Papieża Jana Pawła II TV pokazywała Jego przejazd przez Warszawę i niewielkie grupki osób, przeważnie starszych pań. Rzeczywistość była całkiem odmienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest apolityczne rozumiem.Ja też staram sie nie babrać. Oglądam sporo wiadomości telewizyjnych,rożnych faktów i czytam serwisy internetowe.Zadymy odbiły się szerokim echem. Dużo walki wojny na ulicach Warszawy widzieliśmy. Gdzie więc było to :

 

PS. Tylko proszę mnie ani nie utożsamiać ani nie łączyć z żadną partią,ugrupowaniem , poglądami bo ja jestem z partii subaru :wink: Powiedzmy skrajnego odłamu tej partii bo wpływa na moje życie :D

 

Dziwi mnie tylko,że wśród wielu materiałów TV takich obrazów NIE BYŁO!

 

No takie już mamy media w Polsce, które zamiast pokazać tłumy ludzi podobno ok. 20 tysięcy osób idących w pochodzie z okazji Święta Niepodległości wolą pokazywać rąbankę z policją, bo oglądalność będzie większa.

 

Mam nadzieję, że za rok marsz będzie jeszcze liczniejszy.

 

Tyle ode mnie w tym temacie ;)

 

PS

 

Kolega wyżej dodał pewien argument, który sobie darowałem aby nie prowokować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...