Skocz do zawartości

pasiak za ortografię


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Ja naprawdę nie mogę zrozumieć jaką dysfunkcję mogą mieć tacy ludzie. Przecież codziennie spotykają się z napisami na billboardach, oglądają telewizję, gdzie czasem jakiś pasek informacyjny przeleci, zapewne też wpadnie im w ręce gazeta. A i tak robią błędy typu samochud, chamulce, itp. :facepalm:

Edytowane przez Bright
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż muszę przyznać, że im więcej czytam forum, tym miewam większe wątpliwości co do niektórych wyrazów :D. I do tego jeszcze studiuję na uczelni(podobno najlepszej technicznej w Polsce :P), gdzie wielu prowadzących wyznaje zasadę, że inżynier nie musi ładnie i poprawnie pisać. Jak to słyszę, to aż się we mnie gotuje :evil2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC NIE CHACZY

Kapitan Chak :)

 

Chociaż muszę przyznać, że im więcej czytam forum, tym miewam większe wątpliwości co do niektórych wyrazów :D. I do tego jeszcze studiuję na uczelni(podobno najlepszej technicznej w Polsce :P), gdzie wielu prowadzących wyznaje zasadę, że inżynier nie musi ładnie i poprawnie pisać. Jak to słyszę, to aż się we mnie gotuje :evil2:.

 

Kiedyś na wykładzie z budowy maszyn na jednym ze slajdów dostrzegłem właśnie legendarne "chamulce". :facepalm:

 

Pozdrawiam, ślęcząc przy projekcie wałka maszynowego dwupodporowego :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę (za radą Katarzyny Kłosińskiej) aby nie pisać już "forumowicz" bo prawidłowo jest "forowicz" . Program podkreśla odwrotnie , więc nie dziwcie się że ktoś to olewa .

Edytowane przez lojszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnoszę wrażenie, że poprzez spadek ceny zmienił się też profil użytkownika STI. Niestety na ten kojarzony głównie z posiadaczami BMW.. :toobad:.

 

To bardzo dobrze zauważyłeś :)Poda mi ktoś na PW nick mistrza ortografii.

 

Ja tesz kce :D

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnoszę wrażenie, że poprzez spadek ceny zmienił się też profil użytkownika STI. Niestety na ten kojarzony głównie z posiadaczami BMW.. :toobad:.

 

To bardzo dobrze zauważyłeś :)Poda mi ktoś na PW nick mistrza ortografii.

 

Ja tesz kce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...