Skocz do zawartości

Komórki


Wck

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie uzywam V3 i uwazam ze jest bardzo fajna, nawet bateria jest OK tylko delikatna i trzeba na nia uwazac. Po za tym mam Nokie 2600, na wypadek jak by V3 sie zpesula co juz sie raz zdarzylo, no i posiadam Nokie 5110 w stanie igla :mrgreen: ma juz 8 lat i dalej dziala super. Z fajnych telefonow ktore mialem to dobrze wspominam Siemensa SL 45, niestety byl za delikatny byl i sie za bardzo zuzyl, ale kupilbym takiego ponownie w stanie igla w dobrej cenie. Fajna byla tez Nokia 8110.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wolne oprogramowanie, fatalne pisanie smsów, średni wyświetlacz, kiepski aparat, brak IrDA, nędzna bateria.

 

Na dodatek się psuje.

 

Dla mnie wystarczy... ;)

 

obsluga sms fatalna masz racje reszta jak dla mnie ok ... to i ten wyglad mega kontrast w stosunku do ubloconego grata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem aby zamienic moja 7610 (jestem z niej potwornie zadowolony) n70, ale to jak dziala poprostu jest zenujace... dawno tak wolnego telefonu nie mialem w rekach... Podobno n80 jest juz OK - no i ma WiFi ... i do niego sie przymierzam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9300i jest bardzo fajnym telefonem tez nad nim myslalem :)

 

Ja też, lecz długości pracy baterii, powolna praca i ta łechtaczka ala Toshiba do nawigacji powodują ze nie da się go użytkować wyczynowo. Jak juz mam nosić w kieszeni cegłę to wolałem Sony 910i :) ale to klasa samo w sobie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorola v3 to porazka... jezeli chodzi o obsluge, to dno..... sorki za mocne slowa, ale moj pierwszy telefon z symbianem to byla nokia 7650, a od prawie 2 lat to se p910i.... niezly kawal sprzetu, czekam na p990i :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intak - co to znaczy uzywac telefonu wyczynowo :?: :mrgreen:

 

Jak gadasz tyle że rachunek masz czasem cztero cyfrowy. I jak musisz w ciągu dnia codziennie doładowywać takiego Siemens S65 albo Nokie 9300 to jest to wielce irytujące...

Właśnie testuję 9300i. Wiem co Intakwrx ma na myśli, ale z moich obeserwacji wynika, że jedną dobę napewno Nokia pociągnie :D To juz wystarczy, bo ładowarke mam w domu, biurze i oczywiście w aucie. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intak - co to znaczy uzywac telefonu wyczynowo :?: :mrgreen:

 

Jak gadasz tyle że rachunek masz czasem cztero cyfrowy. I jak musisz w ciągu dnia codziennie doładowywać takiego Siemens S65 albo Nokie 9300 to jest to wielce irytujące...

no ja nie rozmawiam wiecej niz 9-10h miesiecznie, wiec nie jestem ekstremalny :wink: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo N8800 to nie polecam tego telefonu nikomu,chyba ze ktos nie rozmawia przez kom tylko chce go ponosic i poszpanowac.

po 1-szybka wcale nie jest nierysujaca sie(szafirowa),po pierwszym dniu uzywania porysowala mi sie w kieszeni o zapalniczke

po 2-telefon jest wyposazony w dwie baterie i kazda z nich trzyma max6h takze druga trzeba miec w kieszeni i ladowarke w samochodzie bo nigdy nie wiadomo kiedy padnie

jej jedynym plusem jest wyglad

 

po 8800 wrocilem poraz kolejny do 6230i ktora tez nie jest pozbawiona wad(kazdy model ma problemy z blutufem) ale nie kosztuje 3000zl

teraz po tym co napisal Przemeq chyba sie skusze na 6280 bo mi sie oddawna podoba tylko nie znalem zadnych opini na jej temat.

 

moge jeszcze polecic N70,ale tylko z pewna gwarancja bo ma tendencje do psucia sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was słyszał kiedyś o takiej nokii?

NOKIA VERTU

 

 

tak,mozna je kupic w Warszawie w butiku przy Placu Piłsudskiego.najtanszy kosztuje chyba 12k zl.podobno mozna zamowic drozsze.

nie pamietam jak nazywa sie ten sklep LA SIUSSE czy cos takiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...