Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2012


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zajcev, zawsze się ktoś trafi. A co do jechania, to jasne, że jedź, bo impreza jest przednia.

Ze "stajni" p. Marka Mateji tylko Wartburg i Zastava pojadą. Mechanicy będą z górnej pólki(Grzegorz Najgrodzki AMO Serwis, Mariusz Kałamała), toteż napewno obydwa autka ukończą wyścig.

 

W takim razie rzut beretem mam, wiec raczej sie wybiore;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już stety po Wyścigu Górskim w Limanowej. Impreza, która w poprzednich latach była wzorem jak należy organizować imprezy sportowe, niestety w tym roku zawiodła na całej linii... :(

W pierwszym dniu opóźnienie spowodowało anulowanie drugiego podjazdu, bo ten odbył by się...po ciemku.

Dziś co chwilę przerwy, bo olej na trasie(niewiadomo skąd), dobrze, że odpuściłem oglądanie...

 

W sumie najlepsze było w Piątek, kiedy po 22:00 śpiewaliśmy Kazika na całą Starą Wieś. Zabawa przednia.

Zastava i Wartburg ukończyły co się dało i trzeba być zadowolonym. :mrgreen:

 

PZDR dla obecnych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik Oleksowicza na Nowej Zelandii... :roll:

Co sądzicie? Wielki sukces, jak wynika z notki prasowej, czy raczej fart, że w SWRC, tylko czerech dojechało, na pięciu, którzy wystartowali? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, patrząc na warunki jakie tam panowały to dojechać tez trzeba umieć :roll:

 

tak wiem, że to nie rallysprint i jestem świadomy warunków. Madrzy ludzie piszą, że zwycięzcy są na mecie i coś w tym jest ;)

Czyli sukces. Życzymy dalszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już stety po Wyścigu Górskim w Limanowej. Impreza, która w poprzednich latach była wzorem jak należy organizować imprezy sportowe, niestety w tym roku zawiodła na całej linii...

W pierwszym dniu opóźnienie spowodowało anulowanie drugiego podjazdu, bo ten odbył by się...po ciemku.

Dziś co chwilę przerwy, bo olej na trasie(niewiadomo skąd), dobrze, że odpuściłem oglądanie...

ZTCW opoznienie wyniklo np. z wycieku plynu hamulcowego na trase w miejscu gdzie gosc swoją 206 lecial na odcieciu 5 biegu, co skonczylo sie slabo - jak juz ugasili auto po dachowaniu i wyciagneli goscia z wraku, to trafil do szpitala gdzie przeszedl jakis zabieg/operacje (cos z plucami) - ogolnie jest ok. Auto dopiero co wybudowal, a musi zaczac od poczatku, bo nie ma co zbierac.

180240_426662824045587_428180897_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już stety po Wyścigu Górskim w Limanowej. Impreza, która w poprzednich latach była wzorem jak należy organizować imprezy sportowe, niestety w tym roku zawiodła na całej linii...

W pierwszym dniu opóźnienie spowodowało anulowanie drugiego podjazdu, bo ten odbył by się...po ciemku.

Dziś co chwilę przerwy, bo olej na trasie(niewiadomo skąd), dobrze, że odpuściłem oglądanie...

ZTCW opoznienie wyniklo np. z wycieku plynu hamulcowego na trase w miejscu gdzie gosc swoją 206 lecial na odcieciu 5 biegu, co skonczylo sie slabo - jak juz ugasili auto po dachowaniu i wyciagneli goscia z wraku, to trafil do szpitala gdzie przeszedl jakis zabieg/operacje (cos z plucami) - ogolnie jest ok. Auto dopiero co wybudowal, a musi zaczac od poczatku, bo nie ma co zbierac.

180240_426662824045587_428180897_n.jpg

oooo ja :? nieciekawie to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTCW opoznienie wyniklo np. z wycieku plynu hamulcowego na trase w miejscu gdzie gosc swoją 206 lecial na odcieciu 5 biegu, co skonczylo sie slabo - jak juz ugasili auto po dachowaniu i wyciagneli goscia z wraku, to trafil do szpitala gdzie przeszedl jakis zabieg/operacje (cos z plucami) - ogolnie jest ok.

 

To było w pierwszym dniu, stąd opóźnienie i odwołanie drugiego wyścigu. Podobno podejrzewali u kierowcy złamany kręgosłup, ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Podobno był mocno zły w tym szpitalu... :wink:

 

Ja robię krótki wyjazd do Reichu co by w Sobotę zameldować się na Rally Lubenik A.D. 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...