Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kierownik Forka na ZSach, z końcówką numeru rejestracyjnego 4R wybiera się na grilla to proponuję zabrać jakieś kwiatki na przeprosiny dla mojej żony, która mało nie zeszła po tym jak na S3 do Szczecina musiałem się ratować ostrym hamowaniem z prędkości ok 190 km/h i częściową ucieczką na skrawek pasa zieleni przy barierce po tym jak wyżej wymiony zawodnik zajechał nam drogę zmieniając pas na lewy. Pisk opon, trochę kurzu i niezłe wrażenia.

Qrwa, Stary nie dość, że masz Subaru to jeszcze na szczecińskich. Ogarnij się!  Swój chłop a w lusterka nie patrzy. Mamy narzekać na innych kierowców a nie na siebie  ;) W tamtym momencie jakby moja żona wyszła z auta to by Ci chyba aortę przegryzła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A S3 jest w D czy w PL?

To było pytanie retoryczne  :P  ja nigdy tak szybko nie jechałem w kraju sam tym bardziej z rodziną. Mimo wszystko na przyszłość trzeba uważać, nie ma żartów.Myślę że jak w innych krajach UE można rejestrować japończyki, to znaczy  że u Nas też tak będzie , kwestia czasu. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A S3 jest w D czy w PL?

To było pytanie retoryczne  :P  ja nigdy tak szybko nie jechałem w kraju sam tym bardziej z rodziną. Mimo wszystko na przyszłość trzeba uważać, nie ma żartów.Myślę że jak w innych krajach UE można rejestrować japończyki, to znaczy  że u Nas też tak będzie , kwestia czasu. 

 

 

Słyszałem w radio, że od dnia dzisiejszego można w urzędach bezproblemowo rejestrować auta z kierą po prawej.

 

A co do zdarzenia, to gdybym właśnie nie uważał to na pewno skończyłoby się inaczej, no chyba że chodzi Ci o to, że za szybko jechałem ale jakie miałoby to znaczeniu w PL czy w DE? Na innych kierowców nie masz wpływu.

 

Zaraz nas Michał pogoni za te pogawędki więc zostawmy je na grilla  :)

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ostrym hamowaniem z prędkości ok 190 km/h i częściową ucieczką na skrawek pasa zieleni przy barierce po tym jak wyżej wymiony zawodnik zajechał nam drogę zmieniając pas na lewy. Pisk opon, trochę kurzu i niezłe wrażenia.

 

Hehe.. Adi - jak masz ochotę na ostre wrażenia to napisz w wątku "cham na drodze", że jechałeś 190 na S3.

Zostaniesz zjedzony razem ze swoim STI do trzeciego pokolenia wstecz włącznie :)

 

Zapowiada się intensywny weekend....

21 - grill

22- zlot w Bornym Sulinowie

23- spot na drodze na Chociwel.

 

I właśnie... ktos lubi klimaty ciężkiego sprzętu i wybiera się pojeździć czołgiem?

Może nieco wolniej niż Adi ale za to nie z mniejszą adrenaliną ;)

 

Btw. Od 28-ego Baja Poland.

Część frajdy to wyprzedzić na drodze Hołowczyca...

W zeszłym roku objechałem Małysza... nawet nie próbował się ścigać.... odpuścił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 ostrym hamowaniem z prędkości ok 190 km/h i częściową ucieczką na skrawek pasa zieleni przy barierce po tym jak wyżej wymiony zawodnik zajechał nam drogę zmieniając pas na lewy. Pisk opon, trochę kurzu i niezłe wrażenia.

 

Hehe.. Adi - jak masz ochotę na ostre wrażenia to napisz w wątku "cham na drodze", że jechałeś 190 na S3.

Zostaniesz zjedzony razem ze swoim STI do trzeciego pokolenia wstecz włącznie :)

 

 

 

Ale nie jesteś teraz złośliwy?

Rozumiesz, że ja się nie podniecam że tyle akurat wtedy jechałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Adi. Żartuję tylko...

Chyba nie czytałeś nigdy wątku "cham na drodze" z tego forum. Tam jest grupa purystów drogowych którzy udają, że są święci a w rzeczywistości są trollami próbującymi dowartościować swoje marne samochodowe ego.

Gdybyś tam opisał swój przypadek to wylałoby się na Ciebie wiadro pomyjowatych drogowych mądrości. Emocje nie mniejsze ;)

 

P.S.

Nie przyznam sie ile ja jeżdżę po S3 lub S10... jeszcze ktoś z nich to przeczyta i przyjdzie tutaj na nasz lokalny wątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. I faktycznie nie czytałem. 

Każdy z nas ma jakieś sytuacje na drodze. Gdyby to nie był "nasz kolega" to bym nawet nie wspomniał.

 

I faktycznie, weekend może być ciekawy.

Na piątkowego grilla zapowiedziało się kilka osób i na Chociwlu też pewnie nas kilku/kilkoro będzie.

A Ty Eustachy wybierasz się do Bornego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam  z tym 190

 

Ja tam nie wiem ale jakoś w Polsce tez "jeżdzę" na ogół nieprzepisowo po S-kach...

Natomiast mogę stwierdzić że coś dziwnego się dzieje z pojazdem kiedy jeździ po "skalniakowie" .... tj. producent strasznie zawyża spalanie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek obgadamy i lotnisko i Borne.

 

Wiem Michał o czym mówisz.

Jeśli ktoś nie miał okazji choćby siedzieć (nie mówiąc już o prowadzeniu), w kilkudziesięciotonowej militarnej maszynie to polecamy, prawda Michał  ;)

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zajebiści jesteście :P W "skalniakowie" jak trusie, a w Polsce to paniska i niech nikt nie próbuje mi wyjechać, jak jadę prawie dwie paki tam, gdzie wolno 120 :P Zero myślenia. Gość w forku miał pełne prawo się naciąć i nie spodziewać, że ktoś go "dojdzie" b.szybko. To tak jak z motocyklistami jadacymi 200+ km/h i płaczącymi później, że ludzie nie patrzą w lusterka :P Albo bierzemy na klatę nasze własne "grzeszki" jak mężczyźni, albo ja się wypisuje z tego grona. Widać, że nawet przepisy trzeba umieć łamać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zajebiści jesteście :P W "skalniakowie" jak trusie, a w Polsce to paniska i niech nikt nie próbuje mi wyjechać, jak jadę prawie dwie paki tam, gdzie wolno 120 :P Zero myślenia. Gość w forku miał pełne prawo się naciąć i nie spodziewać, że ktoś go "dojdzie" b.szybko. To tak jak z motocyklistami jadacymi 200+ km/h i płaczącymi później, że ludzie nie patrzą w lusterka :P Albo bierzemy na klatę nasze własne "grzeszki" jak mężczyźni, albo ja się wypisuje z tego grona. Widać, że nawet przepisy trzeba umieć łamać ;)

A ty taki masz styl żartowania czy się przy#####lasz do wszystkich??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...