Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Darek przyjedź tam gdzie dawałeś nam pojeździć civicikiem ;) Piczon napisał ze chyba bedzie wiec kolejna impreza ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Spoko , ale nie wiem co wpisac w nawigacji :opera" " fabryka czekolady "red street" ? :P

Zbożowa 4 , spoko sorry jest, wklepuje w tomtoma :) nie znam Szczecina, nie siedzę na forum 24/24, po prostu prześledziłem na spokojnie wątek . Przepraszam  ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ex-gospodarz, założyciel niniejszego wątku z dumą stwierdzam, że fajnie, ze się rozkręciło :) 

Niestety od pewnego czasu nie mieszkam już w Sz-cz, ale jestem regularnym gościem... Nie dziś, ale może na następne spotkanie, lub na jeszcze kolejne wpadnę. Tym razem już szybszym autkiem niż ostatnio ;)

 

Poróbcie jakieś foty ze spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem krok dalej. Właśnie skończyłem wysyłać info do wszystkich (poza już wcześniej wysłanymi) zarejestrowanych na forum ze Szczecina. Wyszła skromna liczba 120. Jeszcze zostaje radio i telewizja, hahahaha.

 

Przychodzą teraz do mnie maile. I mamy kolejnego zawodnika na spot. O, a kolega już nie mieszka w Szczecinie. A Pan już nie posiada Subaru. I kolega pracuje, ale następnym razem będzie. Mail za mailem. O, jest kolejny chętny!

Chyba będzie nas Michal trochę więcej niż 9  :)

Mam nadzieję, że to bistro okaże się zdecydowanie za małe Przemi99!

Edytowane przez _adi
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

....no to szalu nie bylo ;) trasa Swino mc Donald sloneczne 0h 47 m :P I to w starym poczciwym Mondku...... a gdzie Mondkowi do Subaru ;) I zeby nie bylo Mondek mial 1.8 :P


Wiesz, pewnie i dało by radę szybciej polecieć, ale uwzględnijmy warunki - Niedziela, sezon wakacyjny, ludzie wracali znad morza (i ku mojej złości, niektórzy z nich zachowywali się jakby z tej okazji wsiedli za kierownicę po długiej przerwie - zero kultury jazdy - lewym pasem 10 mniej niż ograniczenie i ani myśli zjechać na prawy i zrobić miejsce. Nie Adi, to nie BeEmKi ;) ).

 

Poszedłem krok dalej. Właśnie skończyłem wysyłać info do wszystkich (poza już wcześniej wysłanymi) zarejestrowanych na forum ze Szczecina. Wyszła skromna liczba 120. Jeszcze zostaje radio i telewizja, hahahaha.

 

Adi, dzwonił do mnie właśnie jeden z forumowiczów, który niestety nie posiada własnego subaru, natomiast jest pracownikiem Polmotoru :) Nie mamy nic przeciw, żeby dołączyły do nas dwa Nissany (S13 i S14a)? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi tym bardziej parking na wałach by nie pomiescil tylku zacnych aut. Mnie chyba też myjnia nie ominie.

Na Wałach nie, przy Rzeźni tak  ;)

Ale kto przypuszczał, że będzie więcej niż 10 osób..

 

Nie szalejcie z tymi myjniami bo znów mi się oberwie, że mam najbrudniejszy  :(

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

....no to szalu nie bylo ;) trasa Swino mc Donald sloneczne 0h 47 m :P I to w starym poczciwym Mondku...... a gdzie Mondkowi do Subaru ;) I zeby nie bylo Mondek mial 1.8 :P

 

Adi, dzwonił do mnie właśnie jeden z forumowiczów, który niestety nie posiada własnego subaru, natomiast jest pracownikiem Polmotoru :) Nie mamy nic przeciw, żeby dołączyły do nas dwa Nissany (S13 i S14a)? :)

 

Nie mnie tu decydować ale nikt z nas się nie obrazi, a wręcz przeciwnie. Zapraszamy zatem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rzeźni nie będzie takie lansu jak na bulwarach, a wiadomo blachary na bulwary. Wydaje mi się, że na trattorii nie skończymy. 

 

Robi się zjazd JDM...jak zaczną pojawiać się civiki v-tec kicks in brooo to ja się wypisuję :P

Chyba nie widziałeś co taki civic jdm K24 potrafi  :P

ps. Moim zdaniem wszystkie JDM oprócz VAG, tak można spuentować...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rzeźni nie będzie takie lansu jak na bulwarach, a wiadomo blachary na bulwary. Wydaje mi się, że na trattorii nie skończymy. 

 

Robi się zjazd JDM...jak zaczną pojawiać się civiki v-tec kicks in brooo to ja się wypisuję :P

 

Kobiety też były adresatami wiadomości (zarejestrowane na forum) więc nie róbmy wiochy ;) bo może któraś z Pań uraczy nas swoją obecnością.

 

A ja w poście wyżej zaprosiłem chłopaków od Nissanów pisząc, że nikt nie będzie mieć nic przeciwko, haha.

Oni pracują w Subaru i zdeklarowali się, że na kolejny spot wpadną już prawdziwymi autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wszystkie JDM oprócz VAG

 

Nie wiedziałem, że VAGi są z Japonii :P

 

 

 

Oni pracują w Subaru i zdeklarowali się, że na kolejny spot wpadną już prawdziwymi autami.

 

No z tym wpadaniem subarakami może być problem, bo po godzinach służbowych nie bardzo mogą używać salonowych egzemplarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na rzeźni nie będzie takie lansu jak na bulwarach, a wiadomo blachary na bulwary. Wydaje mi się, że na trattorii nie skończymy. 

 

Robi się zjazd JDM...jak zaczną pojawiać się civiki v-tec kicks in brooo to ja się wypisuję :P

Chyba nie widziałeś co taki civic jdm K24 potrafi  :P

ps. Moim zdaniem wszystkie JDM oprócz VAG, tak można spuentować...

 

Widziałem.

Moim zdaniem nie.

 

 

Na rzeźni nie będzie takie lansu jak na bulwarach, a wiadomo blachary na bulwary. Wydaje mi się, że na trattorii nie skończymy. 

 

Robi się zjazd JDM...jak zaczną pojawiać się civiki v-tec kicks in brooo to ja się wypisuję :P

 

Kobiety też były adresatami wiadomości (zarejestrowane na forum) więc nie róbmy wiochy ;) bo może któraś z Pań uraczy nas swoją obecnością.

 

A ja w poście wyżej zaprosiłem chłopaków od Nissanów pisząc, że nikt nie będzie mieć nic przeciwko, haha.

Oni pracują w Subaru i zdeklarowali się, że na kolejny spot wpadną już prawdziwymi autami.

 

Jak nas uraczy to na pewno nikt jej nie urazi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...