Skocz do zawartości

Chełm spoty...


emil123

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna, chyba was zawiode i nie wystapie na tym evencie jutro ;/. zapalenie oskrzeli u mnie wykryto i marnie sie czuje. W sumie moze to i lepiej bo nie mam jeszcze zadnego doswiadczenia w ostrej jezdzie. Ciul jak bedzie cieplo to przyjade chociaz tylko popatrzec chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 867
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurna, chyba was zawiode i nie wystapie na tym evencie jutro ;/. zapalenie oskrzeli u mnie wykryto i marnie sie czuje. W sumie moze to i lepiej bo nie mam jeszcze zadnego doswiadczenia w ostrej jezdzie. Ciul jak bedzie cieplo to przyjade chociaz tylko popatrzec chwile.

 

dobra wymówka nie jest zła :mrgreen: , nie dygaj tylko się zapisuj :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawstydzony po ostatnim rajdzie po tym co widziałem. Co noc sni mi się to srebrne sti... Ta moc, te starty z odcinki...

 

Chętnie bym Was zobaczył ale w KOMPLETNYM składzie. Dziś nie będę w stanie ponieważ korzystam z wolnego weekendu i wypije Wasze zdrowie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapomniałem wam opowiedzieć jaką przygode miałem, wstaję sobie rano idę do mojego Forka, odpalam i nagle słyszę co się stało, myślę co jest czy Forek zmienił się na jakieś rasowe STI że tak głośno fajnie pracuje, patrze pod spód a tam przerwa w wydechu, równiutko wycięty środkowy tłumik. Złodziejaszek myślał że to kat, ale tego co mi wiadomo w Forku kat jest przy silniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka dla moich uszu....

Teraz czas posłuchać na żywo ;)

 

Panowie zapomniałem wam opowiedzieć jaką przygode miałem, wstaję sobie rano idę do mojego Forka, odpalam i nagle słyszę co się stało, myślę co jest czy Forek zmienił się na jakieś rasowe STI że tak głośno fajnie pracuje, patrze pod spód a tam przerwa w wydechu, równiutko wycięty środkowy tłumik. Złodziejaszek myślał że to kat, ale tego co mi wiadomo w Forku kat jest przy silniku :)

Panowie zapomniałem wam opowiedzieć jaką przygode miałem, wstaję sobie rano idę do mojego Forka, odpalam i nagle słyszę co się stało, myślę co jest czy Forek zmienił się na jakieś rasowe STI że tak głośno fajnie pracuje, patrze pod spód a tam przerwa w wydechu, równiutko wycięty środkowy tłumik. Złodziejaszek myślał że to kat, ale tego co mi wiadomo w Forku kat jest przy silniku :)

 

Poważnie już takie jaja u nas na wsi się dzieją???

Powinni za takie coś ucinac ręce przy samej dupie. Na zlomie dostanie za to 5 zł a Ty musisz wyłożyć kupę kasy. Brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He mi sie anekdotka przypomniala, jak kiedys ogladalem jakis program, gdzie mowili ze w katalizatorach, we wkladach ma byc dodawana jakas domieszka wegla w postaci czarnych diamentow albo ze w katalizatorach przyszlosci skutkiem dopalania gazow bedzie wlasnie synteza czarnych diamentow, moze zle to ujolem ale cos takiego. Moze o to chodzilo zlodziejowi albo to bujda a on dalej w to wierzy:>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...