Skocz do zawartości

Chełm spoty...


emil123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 867
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coś czuje, że skoro Ciebie nie ma to nic z tego nie wyjdzie...

Jak coś będzie to Emil przyjedzie

 

no to marcus za kare bierz sie za organizacjie :mrgreen:

 

Ojtam Ojtam... organizacje, terminy są wiec teraz trzeba by inni się wypowiedzieli kiedy im pasuje

 

A i zapomniałem nie ma mnie do 14.09 w LC

Edytowane przez markus22100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nikt nie wspomnial o tym ze mozna by sie spotkac tu :

 

http://www.rajdpolski.pl/,c,1,Jubileuszowy-Rajd-Polski-w-Mistrzostwach-Europy-2013

Gadalem z Emilem i uznal ze mozna dac taka propozycje w watku zreszta on ma byc blisko Mikołajek :>. Mi pasuje 27-dmego i wrocic w sobote przed poludniem bo mam wesele w Chełmie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nikt nie wspomnial o tym ze mozna by sie spotkac tu :

 

http://www.rajdpolski.pl/,c,1,Jubileuszowy-Rajd-Polski-w-Mistrzostwach-Europy-2013

Gadalem z Emilem i uznal ze mozna dac taka propozycje w watku zreszta on ma byc blisko Mikołajek :>. Mi pasuje 27-dmego i wrocic w sobote przed poludniem bo mam wesele w Chełmie :D

Cze kolego pomysł bardzo fajny ale obawiam się że chętnych nie znajdziesz.

Ja myślę że 15.09 to moglibyśmy się w Chełmie spotkać tylko późnym popołudniem, bo nie wiem o której pojadę do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A główny kierownik będzie w niedzielę czy nie. Oczywiście chodzi mi o Emilka. Mirku a ty co nic nie piszesz zagadaj z Majorem i Sikorem . Pozdrawiam

 

No to tak wróciłem do LC :mrgreen: i będę jak najbardziej :drool:

Jak tak to i ja już muszę dotrzeć na 100%. Tylko że ja wrócę dopiero w niedzielę w godzinach późnych popoludniowych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no zle moja zabawka stoi i czeka .może się uda ze w październiku znajdę czas żeby poskładać . :rolleyes:

 

Daj jakiemuś dzieciakowi to szybciej posklada te klocki lego.:-)

 

tak bym zrobił zeby to było wolnossące subaru, ale ze to turbo :faja: to musi czekac na moj czas bo zaden mechanik z okolic nie podejmie sie tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no zle moja zabawka stoi i czeka .może się uda ze w październiku znajdę czas żeby poskładać . :rolleyes:

 

Daj jakiemuś dzieciakowi to szybciej posklada te klocki lego.:-)

 

tak bym zrobił zeby to było wolnossące subaru, ale ze to turbo :faja: to musi czekac na moj czas bo zaden mechanik z okolic nie podejmie sie tego :P

Ojtam ojtam dzieciaki nie takie patenty z lego składają.

A jak mówisz że wiatrak to może jakiś kombajnista coś ci podpowie.O:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i minął tydzień a na forum żadnego wpisu. Źle się dzieje... A Paulina czeka na info Panie Ślimak

 

no to może damy się dla ślimaka wykazać i zrobimy spota w tą niedziele, bądź sobotę, co by :drunk::dance: . Kto sie pisze ?

 

tak bym zrobił zeby to było wolnossące subaru, ale ze to turbo to musi czekac na moj czas bo zaden mechanik z okolic nie podejmie sie tego

 

Teee, Karol po 15 min dziennie i już byś jeździł :blink::ph34r: , hmmm... mówisz ze nikt się nie podejmie ? przyprowadź do mnie :evil2:, mam palnik i szlifierkę :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...