Skocz do zawartości

Chełm spoty...


emil123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 867
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Siema, co prawda jestem z Hrubka ale juz od dluzszego czasu myslalem zeby z wami kiedys sie spotkac moze macie tam jakies fajne lesne lub malo uczeszczane odcinki gdzie mozna" poimprezowac" :> bo u nas z tym cienko i nie ma z kim. BTW u was w chelmie to chyba inni kierowcy mocnych aut nie przepadaja za imprezami bo, s4 golf Gti, passat vr6, chcialo skopac mi tylek a tylko przejzdzalem na Lublin i przez cala trase byl spokoj:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to auto chyba caly czas wymaga dogladania, mam je ledwo 4 mies: kable WN, zardzewialy reczny, plyn wspomagania - luzny pasek i chyba lozysko w kole kierownicy, rdza na nadkolach :>. Ciagle trzeba go piescic zeby czlowiek byl zadowolony.

<peace>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w chwili ocecnej yurbawki w większości uziemione

no jeden w trase lata to przyją styl jazdy PSJ i wten sposób chodzi

 

hmm.. Adam rozumiem ze mówisz o mnie, jeżdżę normalnie. Po prostu nie wiem co wy tak się żalicie, moja impreza jest bez awaryjna (ostatnio tylko przegub sie rozleciał :yahoo: ) . Za słabo żeście opili swoję wozy :evil2: .

 

@@Glivek, impreza to nie golf i ma swoje bolączki :mrgreen:, mojej tez wyszła rdza na nadkolach, to jest normalne, a co do imprezowania to obserwuj wątek i coś tam sie, posprawdza :puchar::drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emil ale razem opijalismy te nasze imprezy :drinks: ja swoją kopiłem za polowe ceny twojej i 5lat młodszą więc normalne jest to ze trzeba przyniej popracowac a czy twoja jest bezawaryjna to niepowiedzialbym jak turboimreze używa sie zgodnie z przeznaczeniem to każda sie popsuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy jezdzi jak lubi i nikt nie lubi jak sie mu narzuca styl jazdy, to ja tez chyba naleze do PSJ-tow :> bo w trasie GTek pali mi 8.5-9l/100km ale bmw itp. sie nie daje :>. No spoko bede zagladal do tematu w sprawie spotow. Btw bylem wlasnie nad baltykiem i po trasie ani jednej imprezy nie zobaczylem, co najwyzej pare forkow, moze dlatego ze ludzie w dlugie trasy jezdza innymi autami, my sami wolelismy jechac bmw 7 kumpla bo po prostu wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nooo, chłopaki.....

Trzeba by spotkać się w te wakacje:)

Może Kolega z Hrubieszowa dojedzie na spot?

Ze względu na panujące upały proponuję godziny pózno popołudniowe.

A! Liczę, że pojawi się nowy Forumowicz (juz chyba się zarejestrował), właściciel Forka.

I chyba markus22100 powinien się czymś pochwalić B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przejezdzalem przez Chełm o 3:00 rano , z Woodstocku wracalismy, udana imprezka :> ale nie dla subaraka "sztany sznity hu* przebity, sztany glany hu* zlamany:> dwie opony przebite bo dalem koledze poprowadzic i przy 20km/h przywalil w kraweznik na prostej :> ciezko o przyczyne po prostu gapiostwo i na zwulkanizowanych wracalem. A sam urwalem chlapacz cofajac i dotykajac kraweznika, za nisko zamocowane ;/ A chetnie bym przyjechal na spot, jak sie zbierzecie, moze nad Bialym sie pokazac albo na jakims festiwalu kulturowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się wydało... Markus jest wierny słusznej marce ;) jedynie zmienił na nowszy model....

Skoro się ujawniłem więc się wypada przedstawić: jestem mirek, próbuje ujarzmic swoje czarne s-turbo (forester MY99). Samochód znacie bo już jest trochę w Chełmie a ja mam go od maja. Jeszcze raz witam Was i chyle czoło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...