Jump to content

Recommended Posts

• Replies 866
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powitac wszystkich ;) nie wiedzialem ze spoty macie w Chełmie, a prosiakow trochę jeździ zauważyłem

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

8 godzin temu, s i w y napisał:

Powitac wszystkich ;) nie wiedzialem ze spoty macie w Chełmie, a prosiakow trochę jeździ zauważyłem

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Jakiś czas temu to trochę się działo bo ostatnio zaniedbalismy  spoty.!!!!

Siema, a moze ktos z Chelma chcialby jechac na slomczyn 15.07 paru ludzi z forum bedzie bralo udzial w zawodach o puchar toru na szutrach, moze sie wybierzemy chociaz jako kibice ?

• 1 year later...

Cześć wszystkim... W odpowiednim wątku podpowiedzieli mi,  żeby do Was uderzyć z pomocą... Czy byłby ktoś tak miły mieszkający w okolicy Chełma i mógł dla mnie zobaczyć to Subaru? 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-2-0-b-lpg-gaz-sedan-zadbana-z-niemiec-nie-wrx-ID6B605p.html#parameters

Trochę daleko mam... A podoba mi się nawet ;)

Z góry dzięki... Przy zakupie oczywiście odwdzięczę się... 

• 1 year later...

Do mnie Emil dzwonil z ponad mies. temu tez pytal sie czy Chelmska czesc forum jeszcze zyje, cos o zawodach wspominal ze ty Adam sie zbroisz (startowales)? . W sumie jak macie tam gdzies w okolicy jakis odcinek gdzie mozna dla zabawy pojezdzic i sa chetni to robmy takiego aktywnego spota zeby pojezdzic a nie tylko postac przy autach .

ja mam już nie subaru , chciałem kupić gt  i zrobić pod siebie , zaczynając od 6mt  i takie tam  ale nie dogadałem sie z ceną 

teraz mam lanosa

• 5 months later...