Skocz do zawartości

Barcelona w tydzien ?


Cysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

1szego listopada lece na tydzien do Barcelony- doradzcie co warto zobaczyc ?

Nie bedziemy mieli zapewne samochodu (chyba ze cos wypozyczymy) i obowiazkowym punktem jest wizyta na stadionie Espanyolu i Barcy oraz wizya na meczu koszykowki Barcelony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie Park Guell.

Ogólnie polecam przejść się po mieście i pooglądać budynki Gaudiego. Jak chcesz to zrobię Ci listę z adresami.

Dla mnie powalające.

A jak wrócisz to poproszę relację z postępów budowy La Sagrada Familia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz skonczysz zwiedzac park guelle, sagrade familie, cytadele, montjuic, stadion olimpijski, muzeum narodowe, szukac domow zaprojektowanych przez Gaudiego, szlajac po la Rambla...

... to walnij dobre wino i wybij wieczorem na miasto :wink:

klimat jest jeden z lepszych, a w takich okolicznosciach łatwo zobaczyc ciekawe miejsca i poznac fajnych ludzi. (ok, nigdy nie bylem w listopadzie ale watpie zeby sie dramatycznie roznilo)

 

aha, uważaj na cyganow (zwlaszcza w metrze!),

no i nie wdawaj sie w dyskusje o monarchii :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zaraz na wstępie wykupić sobie jazdę autobusem turystycznym np. http://www.city-sightseeing.com/tour-Barcelona

zawiozą Cię w zasadzie do wszystkich ciekawszych miejsc, przy okazji zorientujesz się trochę w układzie miasta

p.s.

tydzień w Barcelonie - spox... następnym razem wybierz się do Lizbony - mnie się bardziej podobało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Park Guela naprawdę ładny, orócz tego byliśmy też w Parc del Laberint d'Horta - bardzo ładne i spokojne miejsce, spacerując po La Rambla warto wejść na targ la Boqueria - niesamowita kolorystyka i fajny klimat, jak lubisz to nawet ośmiornice zjesz. Myśmy wszędzie podróżowali metrem i było ok ale czasu miałem niewiele bo tylko 2 pełne dni w samej Barcelonie, ale na Camp Nou też byłem i to była najważniejsza część mojej podróży z Gran Derbi jako gwóździem programu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
polecam zaraz na wstępie wykupić sobie jazdę autobusem turystycznym np. http://www.city-sightseeing.com/tour-Barcelona

zawiozą Cię w zasadzie do wszystkich ciekawszych miejsc, przy okazji zorientujesz się trochę w układzie miasta

p.s.

tydzień w Barcelonie - spox... następnym razem wybierz się do Lizbony - mnie się bardziej podobało :P

 

 

Zgadzam się w pełni ! Lizbona 10 x bardziej ciekawa i urokliwa :-) Jedzeie lepsze , klimaty fajniejsze .

Własnie wróciłem z Barcy -fajnie ale nie moje ulubione iejsce. Jednak moja milośc do Portugalii jest silniejsza:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

jak w 90minut dostać się z punktu B do punktu A bez auta?

 

http://maps.google.com/maps?saddr=Passe ... z=11&via=1

 

sabadel - deportivo 18.00

 

espanyol - levante 22.00

 

 

kurcze niestety ermin ak nieszczesliwy ze i w LM i PD Barcelona gra na wyjazdach wiec pozosaje koszykowka i wizyta na pustych stadionach... Moze chociaz na espanyol sie uda :mrgreen:

 

jak byś poszukał w niższych ligach to coś byś pewnie znalazł ciekawego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...