Skocz do zawartości

CZWARTKI i NIEDZIELE NA CARGO "W-wa"


bakupno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak czytam i dochodzę do wniosku, że takiej atmosfery i fajnego upalania jakie było w latach 90-ych na Ordona to tam raczej nie będzie

 

 

Dlaczego nie - sam tam bywałem wiele razy

Najlepszy sezon na Ordona to jesień i zima = śliska kostka

 

Możemy wskrześić stare zwyczaje - tylko że krawężniki tam mają nadal dużo magnesu w sobie :roll: :wink: :mrgreen:

 

Taaaaaaaaaaa na Ordona w latach 90-tych szalałem Malcem to były czasy.

 

Fakt było kilka wybitnych maluchów - największe wrażenie robił seryjny szaro-kawowy

 

I te słynne łapanki przez policję - jak zablokowali wszystkie wyjazdy i jakieś 200 samochodów jechało za mną przez Odolany na Włochy - bezcenne :mrgreen:....

 

......zwłaszcza jak na wlocie na Włochy też stały radiowozy :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i dochodzę do wniosku, że takiej atmosfery i fajnego upalania jakie było w latach 90-ych na Ordona to tam raczej nie będzie

 

 

Dlaczego nie - sam tam bywałem wiele razy

Najlepszy sezon na Ordona to jesień i zima = śliska kostka

 

Możemy wskrześić stare zwyczaje - tylko że krawężniki tam mają nadal dużo magnesu w sobie :roll: :wink: :mrgreen:

 

Taaaaaaaaaaa na Ordona w latach 90-tych szalałem Malcem to były czasy.

 

Fakt było kilka wybitnych maluchów - największe wrażenie robił seryjny szaro-kawowy

 

I te słynne łapanki przez policję - jak zablokowali wszystkie wyjazdy i jakieś 200 samochodów jechało za mną przez Odolany na Włochy - bezcenne :mrgreen:....

 

......zwłaszcza jak na wlocie na Włochy też stały radiowozy :roll: :mrgreen:

Oj zostawiłem ja tam opon z mojej Łady :lol: . Dzisiaj jest tam juz strasznie nierówno, więc latanie długimi bokami raczej niewskazane. Po tych akcjach z Policją (która nie mogła sobie z tym procederem poradzić :twisted: ) postawili na wszystkich wjazdach zakaz ruchu w godzinach 20-24 w piątki i soboty i imprezy się skończyły. Ciekawe czy te znaki jeszcze wiszą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, ten znak na Ordona 22-6 jest nadal

taki sam zakaz ruchu postawili na cargo, tyle ze juz nie ma tej tabliczki na dole 22-6 :mrgreen:

wiec panowie Policjanci czesto sobie stoja i pisza, bo moga :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sam zakaz ruchu postawili na cargo, tyle ze juz nie ma tej tabliczki na dole 22-6

wiec panowie Policjanci czesto sobie stoja i pisza, bo moga

 

W zeszły czwartek Panowie Policjanci ni jak nie chcieli mi uwierzyć że jade na Cargo załatwić sprawę służbową a nie na upalańsko po parkingu. A ja NAPRAWDE potrzebowałem dostać się na Cargo w sensie do budynku. Weź Pan tu załatwiaj służbowe sprawy Subarakiem.... od razu o jakiś streetracing posądzają ;) Dostałem pouczenie, ale przekonywałem ich z pół godziny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Cargo, to nie miałem pojęcia że są tam spotkania znowu aż na taką skalę.

Szkoda że nie bardzo mam czas podjechać i zobaczyć jak to wygląda..

 

ps.

To były czasy.. ordona.. :mrgreen:

A to mój "bandziorek" z silnikiem 2.0 od fiata argenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaaa na Ordona w latach 90-tych szalałem Malcem to były czasy.

 

Tak, piękne czasy. Pamiętam jak mój kuzyn latał malarią a później poldkiem co skrzynie miał jak normalny samochód, a nie na desce rozdzielczej ;)

 

ostanie dwa razy jak byłem policja nie czepiała się nic

 

Byłem wczoraj, to haltowali na wlocie pod mostem k. 22, ale jakoś skromnie było. Dziś to same golfiki i duża ilość alko.

 

Ktoś wpada w niedziele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...