Skocz do zawartości

Zegarki-temat dla miłośników kwarców, automatów i analogów


hercooles

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, OBK CVT napisał:

@bartd

jezeli w twoim zolwiu seiko bezel zgrywa sie z 12/6 (a na to wyglada) to jest to cukiereczek :)

 

tapatalked

 

No rzeczywiście rzadkość, ale powiem ci, ze jak nie wiesz o tym to nie widzisz.

 

Jak chcesz cukierezek jest na hadel - inne też...

 

IMG38171585840005.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NonPhixion napisał:

Dostałem na testy. Ciekawe czy mi się spodoba Xiaomi Mi Band 4

 

50c83beb48466145med.jpg

 

Wrzucałem fotę pare postów wyżej, zanabyłem taki gadzet...powiem tak...za stówkę to może być...

U mnie już leży w szufladzie

 

Jak jadę gdzieś na robotę, to wtedy się przydaje, bo telefon leży w samochodzie, a na tym gówienku widać kto i kiedy dzwoni, maile, sms, łocapy można odczytać :) 

Edytowane przez bikeman1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bikeman1 napisał:

Jak jadę gdzieś na robotę, to wtedy się przydaje, bo telefon leży w samochodzie, a na tym gówienku widać kto i kiedy dzwoni, maile, sms, łocapy można odczytać :) 

To jest największa zaleta :-) Mam włączone praktycznie wszystkie opcje oprócz pulsometru, bo on niezłe głupoty pokazuje. Generalnie wygodne jest to urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2020 o 10:47, NonPhixion napisał:

To jest największa zaleta :-) Mam włączone praktycznie wszystkie opcje oprócz pulsometru, bo on niezłe głupoty pokazuje. Generalnie wygodne jest to urządzenie.

Tak, o ile nie cenisz sobie odcinania się od wirtualnych mediów :) , a to też spora wartość, zwłaszcza w obecnychb czasach.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kamul napisał:

Tak, o ile nie cenisz sobie odcinania się od wirtualnych mediów :) , a to też spora wartość, zwłaszcza w obecnychb czasach.

W obecnych czasach to urządzenie jest genialne. Telefon mam ciągle w kieszeni i nie muszę go wyciągać gdy np. jestem na zakupach. Widzę na wyświetlaczu smartbanda sms-a lub gdy ktoś dzwoni.

 

Wtedy nie muszę za każdym razem dezynfekować telefonu po wejściu do sklepu/na zewnątrz, a mam model z IP68, który może brać prysznic teoretycznie razem ze mną :-P

 

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Christoph napisał:

W moim wykonaniu to jeden dobry zegarek i do tego kolekcja paskow dobrana do garderoby na kazda okazje ;) 

 

Gdzie kupujesz natoskie paski? Chodzi mi o dobrą jakość wykonania i żeby nie "gryzł" krawędziami skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosaskc napisał:

 

Gdzie kupujesz natoskie paski? Chodzi mi o dobrą jakość wykonania i żeby nie "gryzł" krawędziami skóry.

 

Wszystko zalezy od materialu, z jakiego jest wykonany pasek oraz od grubosci i sztywnosci paska.

 

Chetnie nosze Zuludiver/Geckota: https://www.watchgecko.com 

 

Drugi sklep, ktory moge polecic to: https://www.uhrenarmband-versand.de/shop-Uhrenbandversand.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BladeRunner napisał:

www.cheapestnatostraps.com

Kolega z pracy też mi ich polecał, zapomniałem nazwy strony :)

 

Zamówienie złożone ;) Ceny netto (jak to USA), potem jeszcze -20% za 5 pasków i dostawa free. Po doliczeniu podatku i przeliczeniu na PLNy wyszło 141,26 zł.

 

image.thumb.png.5b3ced41009c25d66d88cb1c0ca8a0cf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy też mi ich polecał, zapomniałem nazwy strony
 
Zamówienie złożone  Ceny netto (jak to USA), potem jeszcze -20% za 5 pasków i dostawa free. Po doliczeniu podatku i przeliczeniu na PLNy wyszło 141,26 zł.
 
image.thumb.png.5b3ced41009c25d66d88cb1c0ca8a0cf.png
Qfa... mogłem Ci powiedzieć że z chęcią dołączył bym się...
Echhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...