Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

to ja dodam cos mega nie teges,

po dzisiajeszym upalaniu po szutrach i blocie najpierw opona powiedziala mi papa a pozniej kabel od rozrusznika sie odczepil i moj biedny gietek stoi teraz na pomoc na parkingu :cry::cry::evil: mam nadzieje ze jutro znowu ozyje :grin:

jak widac nieszczescia chodza parami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... trzęsę sie...

Z góry wyrazy współczucia, choć nie wiem za co... ale skoro żyjesz i piszesz, to znaczy, że nie jest dramatycznie ;-)

Luz, dystans... i nerwy w garść. :cool: Od tracenia nad sobą panowania jeszcze nikomu się nie polepszyło. :roll:

WRC fan, w czerwonym ci do twarzy

E tam, czerwone to są fajne tylko samochody (niektóre) - natomiast krawaty, legitymacje i paski wręcz przeciwnie... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning, taki świat... wszystkich nas to czeka :roll: - trzeba się umieć pogodzić ze śmiercią bliskich i iść dalej - także dla nich.

Czasem - żeby spełnić ich marzenia i dokończyć ich zamierzenia... czasem, żeby po prostu nieść pamięć o nich.

Ćwiczyłem to niedawno. Tym bardziej współczuję.

 

I życzę duuuużo opanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to bywa, moja babcia zmarła 3 dni przed moim ślubem...

nikt tego nie przewidział :wink: - po prostu słabo się poczuła była środa, jak siostra zadzwoniła do mnie prosząc bym przyjechał i się pożegnał - NIEMOGŁEM - byłem po paru piwkach (tak to bywa przed weselem) ale obiecałem że rano na pewno tam dotrę...

niestety takiej szansy nie miałem bo rano babcia już nie żyła...

i wiesz co jest najgorsze - wyrzuty sumienia - moje - że może wtedy (dzień wcześniej) mogłem jakoś się tam dostać i nie zrobiłem tego... zbagatelizowałem...

dlatego teraz jeśli mam szansę coś zrobić, komuś pomóc lub spotkać się z kimś staram się tego nie odkładać - bo może nie będzie już możliwości...

do tej pory jest mi ciężko mówić na te tematy na koniec jeszcze tylko dodam że już trzeci raz przytrafiło mi się że miałem możliwość spotkania kogoś tuż przed śmiercią i odłożyłem to.... czas pokazał że na zawsze...

pozdrawiam mając nadzieję że zakończyłeś "znajomość na tym padole" z babcią lepiej niż ja....

trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadu-Dziadu przestalo mi dzialac, ot po prostu :( Wyskakuje blad przy uruchaniu i ponowna instalacja nic nie daje. Ktos ma jakis pomysl? Nie chce mi sie robic przywracania systemu sprzed X dni.... :roll:

 

Polini, glowa do gory, na pewno "tam gdzie poszla" jest jej lepiej niz na tej ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadu-Dziadu przestalo mi dzialac, ot po prostu :( Wyskakuje blad przy uruchaniu i ponowna instalacja nic nie daje. Ktos ma jakis pomysl? Nie chce mi sie robic przywracania systemu sprzed X dni.... :roll:

 

przesiadka na tlen.pl i import listy gg do tego komunikatora :) (ja tak właśnie chwilę temu zrobiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba już raz na zawsze zrezygnuję z GG i zostanę przy Skype.

Parę dni temu straciłem wszystkie kontakty i archiwum, a teraz w ogóle brak jakiegokolwiek działania ze strony programu z pod znaku dwóch Gie..., porażka! i to nie pierwszy raz :evil:

 

update chwilowo działa :roll: :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straciłem wszystkie kontakty i archiwum, a teraz w ogóle brak jakiegokolwiek działania ze strony program
Dziadu-Dziadu przestalo mi dzialac

 

Przez Giertycha to wszystko, on wie że ludzie młodzi korzystają z tego komunikatora i chce zablokować im możliwości :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...