Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pytałem ich, bo widziałem ich tylko w przelocie (dosłownie i w przenośni) - szli bokiem, na odcięciu, po kostce brukowej. Nie wiem tylko, czy wiedzieli, że na tej ulicy się po ostatnich roztopach straszne dziury zrobiły... :roll:

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem ich, bo widziałem ich tylko w przelocie (dosłownie i w przenośni) - szli bokiem, na odcięciu, po kostce brukowej. Nie wiem tylko, czy wiedzieli, że na tej ulicy się po ostatnich roztopach straszne dziury zrobiły... :roll:

 

Obawiam się, że mogli nie zdążyć zauważyć. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - ja się tylko tak zastanawiam, co będzie, jak Bilex wejdzie do tego wątku i się o tym wszystkim dowie :shock:.

 

 

 

 

:mrgreen:

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojsko mi przysłało wezwanie do obycia służby..........................znowu :evil: i poszło się "motyla noga" paść za 10 miesięcy przeniesienie do rezerwy :evil: (osoby z dyplomem ukończenia wyższej uczelni jeśli nie dostaną wezwania przez okres 12 miesięcy do odbycia zasadniczej to są automatycznie przenoszone do rezerwy. Chyba, że przedstawiły na komisji, zaświadczenie o pobieraniu nauki, wtedy okres gotowości bojowej jest liczony od daty kończącej edukację na tym zaświadczeniu). Ja dałem im sam dyplom ;) no i się nie udało "przemycić"...

 

Więc osoby z licencjatem niech nie liczą na to, że wojsko im odpuści :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...