Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

400 zł i 10 pkt :facepalm:

Coś z wiatrakiem, że nie 500? :twisted:

;)

Nie, to tylko mój urok osobisty :P

To była pani policjantka, czy giej policjant? :lol::P;)

Gdyby to była Policjantka, dajmy na to taka:

sexy-policewoman-pic3.jpg

to zabrałaby mi pewnie prawko, zakuła w kajdanki, zrobiła rewizję osobistą i wylądowalibyśmy na tylnym siedzeniu jej radiowozu. No i mandatu bym na bank nie dostał :D:P

Edytowane przez elmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 zł i 10 pkt :facepalm:

Coś z wiatrakiem, że nie 500? :twisted:

;)

Nie, to tylko mój urok osobisty :P

To była pani policjantka, czy giej policjant? :lol::P;)

Gdyby to była Policjantka, dajmy na to taka:

sexy-policewoman-pic3.jpg

to zabrałaby mi pewnie prawko, zakuła w kajdanki, zrobiła rewizję osobistą i wylądowalibyśmy na tylnym siedzeniu jej radiowozu. No i mandatu bym na bank nie dostał :D:P

Jak ją spotkasz, daj znać gdzie z radarem stoi :twisted::mrgreen:

 

Ok, bo coś nam wątek w tegesowy się zmienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 zł i 10 pkt :facepalm:

Coś z wiatrakiem, że nie 500? :twisted:

;)

Nie, to tylko mój urok osobisty :P

To była pani policjantka, czy giej policjant? :lol::P;)

Gdyby to była Policjantka, dajmy na to taka:

sexy-policewoman-pic3.jpg

to zabrałaby mi pewnie prawko, zakuła w kajdanki, zrobiła rewizję osobistą i wylądowalibyśmy na tylnym siedzeniu jej radiowozu. No i mandatu bym na bank nie dostał :D:P

Jak ją spotkasz, daj znać gdzie z radarem stoi :twisted::mrgreen:

 

Ok, bo coś nam wątek w tegesowy się zmienia ;)

To nie teges :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam ogłoszenia foresterów na The Forum i co drugie ma napisane "ogłoszenie grzecznościowe".

Bardzo proszę o wyjaśnienie, co to (*&$% jest ogłoszenie grzecznościowe? :wacko:

 

Sorry za zmianę medycznego tematu :biglol: . Właśnie mnie oświeciło, że to chyba oznacza, że właściciel jest grzeczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie grzecznościowe - nie licytuj ceny, nie mozesz powiedzieć, że zły stan techniczny, jak przyjedziesz musisz kupić, bo inaczej mogę przestać być grzeczny?

Ale masakra... Ogłoszenie grzecznośćiowe. Ja sobie na swoim napiszę ogłoszenie kulturalne :yahoo:

 

To znaczy, ze maila do wlasciciela nalezy rozpoczac od "Szanowny Panie...", a nie od "Czesc"

A to jest grzeczne pisać maila na ogłoszenie grzecznościowe? Albo dzwonić? :biglol:

 

http://allegro.pl/subaru-forester-ii-2-5-x-173km-stan-bardzo-dobry-i3016642326.html

Kolejna aukcja grzecznościowa. Powinna być dodatkowa ikonka w Allegro: KUP TERAZ, SZANUJĘ ZIELEŃ, PAYBACK, TRANSPORT GRATIS, AUKCJA GRZECZNOŚCIOWA.

 

Ale to nadal nie wyjaśnia co to (*&$% znaczy! :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozwiązałeś mój problem :). To nawet brzmi logicznie.

Tylko nie logiczne jest to, ze za każdym razem jak dzwonie to odbiera ta sama osoba co dawała ogłoszenie... :).

 

PS. Człowiek uczy się z wiekiem ;). Nie teges zmienił się nagle w teges!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie - oznacza to, ze wystawiajacy ogloszenie nie jest wlascicielem sprzedawanego samochodu, a tylko z "grzecznosci"i na czyjąś prośbę oglasza cudze auto.

Inaczej mowiac " To nie moj chłam, nie wiem co to jest, nie biore za to odpowiedzialnosci , ewentualne pretensje nie do mnie " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi z tyłu stuka prawe koło, tzn element zawieszenia. podniosłem auto i koło chodzi na boki więc ma luz. i teraz pytanie... czy aby napewno na tulejach wachaczy poprzecznych? no wizuanie na tych miejscach koło pracuje, widac ze całe koło lata na miejscu tuleji, ale czy cos innego mogło by sie tam zepsuc? jak zbudowane jest zawieszenie tylne w tym miejscu? są tam jakies sworznie w srodku? wachacz mocowany jest długą śrubą która łączy razem 2 wachacze do zwrotnicy/obudowy piasty.

 

tuleje juz zakupione (u Carfita), ale boje sie, ze rozbiore i okaze sie ze to nie tuleje i auto unieruchomie bo bede musial czekac na inne części - a za tydzien zlot (kamien śląski) i chwile pozniej majówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiterOKL - ta długa śruba trzyma do kupy dwa wahacze poprzeczne, już przy kole, tak to z grubsza wygląda (rocznik nie ma znaczenia, konstrukcja jest ta sama):

schemat_subaru_impreza_tyl_92-02.jpg

Najlepiej podjedź na jakąś stację diagnostyczną, weź kartkę i ołówek, poproś gości niech Ci sprawdzą auto na szarpakach i zobaczą, które elementy są do wymiany. W większości stacji zrobią Ci to za niewielką opłatą (10-20 zł) i będziesz wiedział na czym stoisz. Przy okazji: łączniki stabilizatora tylnego (271145) najlepsze są od audi - aluminiowe, trwałe i o połowę tańsze od subarowych...

Przy okazji: bywają kłopoty z odkręceniem tej długiej śruby - warto mieć takową w zapasie. Możesz kupić oryginalną, albo podjechać do jakiegoś składu budowlanego i dobrać czterokrotnie tańszą, pasującą długością i średnicą (zwróć uwagę na twardość kupując)

Edytowane przez Qba25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edycja moderatora] porysował mi drzwi, specjalnie, czymś ostrym...

zostawiłam samochód między blokami na jakimś małym parkingu. Jak przyszłam, świnka stała między tymi samymi samochodami co nad ranem..

 

:( :( :(

Edytowane przez Aga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...spierniczyłem sobie komórkę ale to sie chyba nadaje do "Mój następny telefon" więc tam napiszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...