Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Refluks przełyku :( ktoś to ma z forumowiczów?

Można z tym żyć, nie ma się czym za bardzo przejmować. :) Trzeba się tylko stale dostosowywać do tego, co żołądek będzie przyjmował bez protestów, a lubi się to zmieniać bez ostrzeżeń. Często pogarsza się przy silnych zmianach pogody i w okresach przejściowych pór roku, największe nasilenie zazwyczaj na wiosnę i jesień.

 

Generalnie trzeba się stosować do zaleceń gastrologa, ale to nie problem na dłuższą metę, szybko wchodzi w krew, ale trzeba sobie umieć odmówić niektórych rzeczy i uczyć się na błędach. Na pewno nie wolno się kłaść przez co najmniej 30 minut (lepiej dłużej) po jedzeniu, nie jeść co najmniej 3-4 godziny przed spaniem (choć czasami nawet tyle to dla mnie za mało) i raczej nie wolno się przejadać. Mnie dużo pomogło olewanie sytuacji stresowych (na tyle, na ile to możliwe) i zwiększenie aktywności fizycznej.

 

Miernikiem tego, co mogę jeść, jest dla mnie to, czy i jak bardzo mi się po czymś odbija (soz, ale taka prawda). Im więcej i nieprzyjemniej = dyskwalifikacja. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nie zadzwonią?

Może w międzyczasie zmieniłaś numer i nie mogą się dodzwonić :D

Nie zmieniłam, ale wyprowadziłam się z Wawy ... może się dowiedzieli :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałam tam w korku, ale nie miałam pojęcia co się stało, zawróciłam

To się prawie minęliśmy, ja przejeżdżałem na świeżo od strony Gdańska, korek się zaczynał dopiero formować.

Szkoda fury, niby nie na zimę, a przecież napęd na 4 jest ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się prawie minęliśmy, ja przejeżdżałem na świeżo od strony Gdańska, korek się zaczynał dopiero formować.

Byłam tam około 11.25-11.30 ;)

Stanęłam na światłach za łukiem, gdybym była chwilkę później to bym zdążyła skręcić na AK ;)

 

Szkoda fury, niby nie na zimę, a przecież napęd na 4 jest ;) .

Mi rowerzysty szkoda... mam nadzieję, że z nim OK ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpoznał różnicy w jakości drogi polskiego miasta i niemieckiej autostrady

Podobno się ścigał z beemką (w centrum Sopotu :facepalm: ) i miał letnie kapcie, chociaż tu dzisiaj jest sucho, ale około zera...

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wypadek-lamborghini-w-Sopocie-n67488.html

 

bo takich autek u nas stosunkowo mało jest.

U mnie w fabryce regularnie bywa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ceny tego rodzaju pojazdów na polskim rynku wahają się od 300 do 600 tys. zł. Co ciekawe, zdecydowana większość tych pojazdów, poruszających się po polskich drogach, nie przekroczyła przebiegu 50 tys. km.

Samochód w cyklu miejskim i przy silniku o pojemności niemal 5 tys. cm sześc. pali 24,8 l benzyny na 100 km" - a to co, autokrata? :rolleyes:

Edytowane przez skiba STI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne jakie kuku można zrobić GrandCherokiemu za pomocą Mini - i nie mogło byc szybko. Ojcu na szczęście nic nie jest ale auto dostało w tylne koło więc sie obróciło o 180, koło urwane razem z napędem, poorany cąły bok, pourywane graty pod spodem przy wciąganiu. Zobaczymy co wyjdzie jak sie ASO za to weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa i tyle... :facepalm: a na serio, ten przeładowany jest do odratowania :question::cry:

 

Za to mój spojler do bąka jest malowany powtórnie, bo zamiast białego wyszedł jakiś biały :huh:
:blink: Człowieku, tu ludzie mają prawdziwe problemy -_-:P

Ciesz się, że nie wyszedł żółty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko nieważne... idę płakać nad rozlanym mlekiem.

Kota nie masz?

Chcesz pociechę? A nóż widelec lakiernik za 10tym razem utrafi w Twój wymarzony biały :OO:

Wcześniej pojawi się zły w tym wątku :lol:

O ile będzie jeszcze dychał :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...