Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że nie odpuszcze. Różnią się zeznania moich 7 świadków z nimi czyli prowodyrem i wykonawcą rzutu karnego. Oni twierdzą, że było ich tylko 2 a nas trzech rosłych chłopów nie dalibyśmy sobie z nimi zykłymi 20 latkami rady? Moi kumple zostawiliby mnie samego żeby mnie ktoś klepał?

Najśmieszniejsze jest to, że prokuratura nie pszesłuchała policji którą wezwaliśmy po zajściu jako najbardziej obiektywnej w całym zajściu. Partol mogłby potwierdzić proporcje tamtej grupy oraz to kto był pijany kto nie, kto kto uciekał, kto był agresywny....

 

Ja już tam nie mieszkam moge zrobić wojne prokuratorowi, policji i burakom którzy śmiali tknąc mą cudną twarz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie odpuszcze. Różnią się zeznania moich 7 świadków z nimi czyli prowodyrem i wykonawcą rzutu karnego. Oni twierdzą, że było ich tylko 2 a nas trzech rosłych chłopów nie dalibyśmy sobie z nimi zykłymi 20 latkami rady? Moi kumple zostawiliby mnie samego żeby mnie ktoś klepał?

Najśmieszniejsze jest to, że prokuratura nie pszesłuchała policji którą wezwaliśmy po zajściu jako najbardziej obiektywnej w całym zajściu. Partol mogłby potwierdzić proporcje tamtej grupy oraz to kto był pijany kto nie, kto kto uciekał, kto był agresywny....

 

Ja już tam nie mieszkam moge zrobić wojne prokuratorowi, policji i burakom którzy śmiali tknąc mą cudną twarz ;-)

 

moze ktorys z gowniarzy jest jakims pociotkiem prokuratora - sprobuj sie tego dowiedziec i jezeli jest jakikolwiek cien podejrzenia o kumoterstwo to nadawaj sprawe do prokuratury glownej i do mediow

 

swoja droga i tak bym dal sprawe do mediow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi czasem że studiuje prawo... :evil:

 

Niepotrzebnie :arrow: W tym przypadku ktoś prawo źle zastosował, nie jest to jednak kwestia prawa złego samego w sobie.

 

 

@ Premo Koniecznie składaj zażalenie, bo najwyraźniej w postępowaniu przygotowawczym zostały popełnione jakieś błędy chociażby dotyczące ustalenia stanu faktycznego (liczba sprawców itp.), co może oznaczać, że naruszona została zasada prawdy obiektywnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges - chyba zacznę się bać jeździć Vectrą taty. Dwa dni temu tata leciał katowicką, a tu - niespodzianka - usłyszał metaliczny chrzęst, a za autem potoczyły się części z silnika :twisted: Laweta. (przy okazji, wiecie, że jedno nowiutkie Porsche Cayenne zdążyło się już popsuć? Laweciarz musiał wieźć je - na prośbę Porsche Polska - przykryte plandeką :mrgreen:)

A parę dni wcześniej znajomej taty (ma taką samą Vectrę) wóz pospuł się w podobny sposób podczas jazdy i to tak, że prawie niemożliwe było hamowanie i skręcanie, auto zatrzymało się tuż przed słupem chyba siłą woli. Tutaj też laweta i też opowieści laweciarza, trochę mniej zabawne: problem jest ponoć (coś z alternatorem? nie znam się) w tych autach powszechnie znany i kosztował już życie przynajmniej jednej osoby :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się boję - rodzice myślą o zmianie samochodu na jakiegoś dyszla "bo pali połowę tego co Forester"( :roll: ) a summa summarum eksploatacja wyjdzie drożej niż Forka, bo częściej się coś będzie psuło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wspolczesny diesel to juz nie to samo co stary poczciwy silnik z pompa wielosekcyjna wytrzymujacy 500.000km

jak sie chce np 170kuni z 2.0 to trwalosc musi spasc + eko bajery tez nie bedace wieczne i robi sie dylemat czy naprawde diesel jest bardziej ekonomiczny od benzyny?

wg mnie coraz czesciej niekoniecznie.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi czasem że studiuje prawo... :evil:

 

Niepotrzebnie :arrow: W tym przypadku ktoś prawo źle zastosował, nie jest to jednak kwestia prawa złego samego w sobie.

 

 

@ Premo Koniecznie składaj zażalenie, bo najwyraźniej w postępowaniu przygotowawczym zostały popełnione jakieś błędy chociażby dotyczące ustalenia stanu faktycznego (liczba sprawców itp.), co może oznaczać, że naruszona została zasada prawdy obiektywnej.

 

I po to właśnie jest forum Dzięki Rafcio78

 

Adamus te łebki nie mają żadnych pleców, to kolesie z wielodzietnych rodzin, mieszkający na rynku małego miasteczka, bez wykształcenia, terroryzujący w weekendy dwie jedyne knajpy w mieście. Idą ekipą do knajpy, nawalają się, posyłają jednego żeby podymił a jak ktoś sie postawi to wylatują wszyscy robią szybkie łubu-du i uciekają.

Nikt w mieście się im nie postawi, nie odda do sądu, bo by nie miał życia. A ja już tam nie mieszkam i sram na to. Byłaby to szansa postraszyć ich trochę kratkami o ile już nie mają zawiasów.

 

Gadałem z kolegą policjantem i opowiedział mi, że jego kolegę policjanta tylko po cywilu też pobili w ten sam sposób tylko jego jeszcze wszyscy zdrowo przekopali, sprawę...... umorzono :roll:

 

-- 30 sie 2010, o 20:49 --

 

niestety wspolczesny diesel to juz nie to samo co stary poczciwy silnik z pompa wielosekcyjna wytrzymujacy 500.000km

jak sie chce np 170kuni z 2.0 to trwalosc musi spasc + eko bajery tez nie bedace wieczne i robi sie dylemat czy naprawde diesel jest bardziej ekonomiczny od benzyny?

wg mnie coraz czesciej niekoniecznie.

PZDR!

 

Dlatego audi a4 2.0 Tdi 175 koni pogoniłem bo zaczynała się sypać, zamieniłem na taką samą ale 2.0 TFSI quattro 220 km i wynik z dzisiaj przejazd zakopianką z Murzasichla do Chorzowa średnia - 8,9l, średnia prędkość 90km/h wg komputera. I już wiem że diesla więcej nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo - jakies mierne to audi - ja Warszawa-Olsztyn-Warszawa - srednia wg kompa ok 90 kmh - 7 litrow - Renault Trafic :P:mrgreen:

 

No widzisz jaki głupi jestem, Turdzi mnie namówił a mogłem mieć pięknego :mrgreen:, wygodnego :mrgreen:, szybkiego :mrgreen: , Trafica :mrgreen:

 

jezdzilem trasy paroma fajnymi autami (A4 tez), a i tak w dluzsza droge najlepiej mi sie jedzie wlasnie busem - za 2 tygodnie lece trafikiem do Pagu i zobaczymy jakie spalanie wyjdzie po remapie w 4T :twisted: teraz spalanie miejskie 8,2 ltr/100 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem dwa lata temu kupic Trafica by Nissan, byla swietna oferta salonu pod Bydgoszcza, za 60k brutto autko warte katalogowo prawie 120k, bo ktos zamowil i sie wycofal (a akurat zaczal sie The Kryzys). Nie mial tylko lakierowanych zderzakow. Najmocniejszy silnik, dlugi, przeszklony, dwa agregaty klimatyzacyjne (drugi dla pasazerow), zarejestrowany na 9 os. i... Ivi powiedzala ze nie bedzie autobusem jezdzic do pracy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem dwa lata temu kupic Trafica by Nissan, byla swietna oferta salonu pod Bydgoszcza, za 60k brutto autko warte katalogowo prawie 120k, bo ktos zamowil i sie wycofal (a akurat zaczal sie The Kryzys). Nie mial tylko lakierowanych zderzakow. Najmocniejszy silnik, dlugi, przeszklony, dwa agregaty klimatyzacyjne (drugi dla pasazerow), zarejestrowany na 9 os. i... Ivi powiedzala ze nie bedzie autobusem jezdzic do pracy :roll:

 

no i zle zrobiles, bo ja bardzo jestem zadowolony z tego auta - duzo zwrotniejszy niz Patrol :mrgreen: chociaz patrol po zrobieniu calego zawiasu zaczal jakos tak skrecac "bardziej" :mrgreen:

 

nastepnym razem nie sluchaj sie baby w sprawie samochodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...