Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: :shock:

Subaru mi się chciało spalic :|

:shock:

jak to :?:

 

Z miesiąc temu zatarłem silnik, kilka dni temu przyciągnąłem go do domu (stał w pracy bo tam go złapało) wczoraj umyłem z soli po zimie, odpaliłem, popyrkotał trochę i dałem mu spokój.

A dzisiaj wracam z kościoła, patrze a halogeny się świecą (drogowe spięte z długimi, ale tylko te w zderzaku, a normalne nie), w środku choinka z kontrolek, kluczyka nie ma. Podnoszę maskę a tam się kable palą. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr Apal, współczuję :|

..a przez moje problemy z autem, wszyscy moi znajomi uważają że Subaru to psujący się złom, który pali jak smok, a do tego nie jedzie (jeśli jeździ a nie stoi w warsztacie), części kosztują worek pieniędzy. W sumie ja też się wkurwiłem jak szykując się do wymian y silnika nagle mi się wiązka spaliła.

Tak samo się wkurwiłem jak 3 razy puściłem z dymem sprzęgło, pękały przewody hamulcowe, zapiekały się zaciski, łamały się sprężyny, psuła się elektryka, kapało z dachu, wywaliło uszczelki, zatarł się silnik, itp.

Może powinienem już odpuścić ten egzemplarz? albo tę markę? ..tak jak wszyscy wkoło radzą :(

 

Właśnie - pytanie brzmi, czy to kwestia egzemplarza czy całej marki? Stawiam na to pierwsze.

Oraz, nie sądzę, by wiele względnie tanich 12 letnich (tyle ma Twój wolnyssak? ;-)), dość intensywnie używanych :wink: aut było bardziej bezawaryjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 letnich (tyle ma Twój wolnyssak? ;-)),

 

Tak, tyle ma mój wolny-ssak, (który miał być GTkiem, bo tak myślałem jak kupiłem go :P )

Twardy jestem i się nie poddaje :D wszyscy pukają w czoło, a niedługo jedynymi elementami których jeszcze nie wymieniłem będą chyba tylko szyby (boczne :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 letnich (tyle ma Twój wolnyssak? ;-)),

 

Tak, tyle ma mój wolny-ssak, (który miał być GTkiem, bo tak myślałem jak kupiłem go :P )

Twardy jestem i się nie poddaje :D wszyscy pukają w czoło, a niedługo jedynymi elementami których jeszcze nie wymieniłem będą chyba tylko szyby (boczne :mrgreen: )

 

Szyby też lepiej wymień, bo pewnie są na nich rysy od prowadnic. Pamiętam - Subaru Tak Ma.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi padł, to się część forum śmiało :lol: :wink: .

Więc może nie :wink: .

 

Tylko mi padł troszkę później, przed 150tys. kasowanie błędu już nic nie dawało.

Po wymianie czuć minimalną różnicę pod butem i nie mam choinki na desce :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol, w czarnym, ale już wiem dlaczego. Katalizator.

 

Pytanie tylko, czy to normalne, że przy 115 tyś pada katalizator ? :/

 

 

niektórym wypada dużo wcześniej :roll:

 

No właśnie, też prawda :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba postąpię w jedyny słuszny sposób. Jak już wypadnie to tak zostanie :mrgreen:

 

Uważaj, żeby Ci nie wypadł wydech za kolektorem, mnie się kiedyś coś takiego przydarzyło na Puławskiej, na lewym pasie ofkors :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...