Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

jak wiadomo nieszczęścia chodzą parami

Moja wersja brzmi "stadami" więc bym się nie cieszył. Tfuuu odpukać!!!

DNL, swoją drogą to chyba dostałeś zbyt wiele znaków na to że czas na powrót do jedynej słusznej marki?! :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał/a:

musiałem z dzieckiem na piechotę do szkoły iść

 

współczuję, może trzeba było taksówką pojechać

 

zanim by przyjechała to już byliśmy w szkole to tylko 15 minut piechotą :cool: Michał był bardziej zły niż ja -liczył,że jak Subaru nie odpaliło to do szkoły nie pójdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, troszke chyba przesadzasz... jak ktoś kilka dni nie jeździł lub nawet codziennie jeździ ale po kilka kilometrów to nawet sprawne aku może klęknąć raz na jakiś czas. alternator poprostu może nie dawać rady z doładowaniem aku przy włączonych światłach, nadmuchu, podgrzewaniu foteli i tylnej szyby jak ma na to zaledwie kilka kilometrow a przy niskich temperaturach pojemność aku spada zauważalnie przy znacznie większym zapotrzebowaniu na energię. najlepiej podjechać z delikwentem (całym autem) do punktów sprzedających akumulatory na test sprawności ładowania i obciążeniowy test sprawności aku. To pozwoli z całą pewnością zlokalizować przyczynę niedomagań.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał/a:

akumulator nie dał rady rano ,

 

 

Ja bym już szedł kupić nowy - jak raz nie odpalił, to generalnie jest już padaczka...

 

 

Przemeq, ja wiem,że najprościej to iść i kupić nowy :idea:

ja już drugą zimę go reanimuję i jeszcze daje radę (po 4 h ładowania ) zapalił błyskawicznie :mrgreen: będą boki dzisiaj :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i tak wieczorową porą, moja dwójka została ogolona a reszta numerków szczerbata ;-( , a samochód trochę poczeka na reanimację, a znając zezowate szczęście to jak już bedzie skrzynia gotowa, to śniegi odejdą w niepamięć....buuuuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i tak wieczorową porą, moja dwójka została ogolona a reszta numerków szczerbata ;-( , a samochód trochę poczeka na reanimację, a znając zezowate szczęście to jak już bedzie skrzynia gotowa, to śniegi odejdą w niepamięć....buuuuuuuu

 

kupuj moja skrzynie od forka sturbo :mrgreen: jest taka sama badz mocniejsza od GT98 i ma swoja chlodnice oleju :mrgreen:

 

w komplecie z nowym sprzeglem i polosiami ;) great deal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i tak wieczorową porą, moja dwójka została ogolona a reszta numerków szczerbata ;-( , a samochód trochę poczeka na reanimację, a znając zezowate szczęście to jak już bedzie skrzynia gotowa, to śniegi odejdą w niepamięć....buuuuuuuu

 

miałem tak dwa lata temu jak skrzynia się zużyła to tylko w tym czasie był śnieg :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...