Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

dziś nawiedziła mnie w firmie Państwowa Inspekcja Pracy, co za sku...... ska instytucja :evil: . Dawno nie słyszalem tylu zbędnych i głupich przepisów. Cały dzień zjebany , przez głupiego matoła :evil: , zamiast pracowac i zarabiać hajc, człowiek musi ganiać , za jakimiś pierdołami co se inspektor wymyślił , typu czy rękawice robocze, buty, mają certifikat CE, albo czy karty pracowników są w teczkach z jakimiś laurkami ABC. Żygać sie normalnie chce, chętnie bym go kopnął w dupe i pogonił do budy, tylko wtedy dostane wiekszą kare :twisted:

 

u Edwina w firmie

 

1254475483_by_loreq_500.jpg

 

a co do przepisow, Edwin, Pablonas postawcie sie w roli pracownika, czy np chcielibyscie pracowac w najtanszej odziezy, niecertyfikowanej, czyli nie spelniajacej norm :?: po cos te normy sa wymyslone.

 

fakt, ze duzo przepisow jest bzdurnych, ale sa tez pozyteczne

 

moja pania chyba niedlugo czeka sad pracy i naslanie wlasnie PIPu na pracodawce, na szczescie juz bylego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy dni temu sarna mi WRXa zaatakowała, wygryzła kawałek zderzaka, uszkodziła reflektor :cry: ... i zbiegła z miejsca zdarzenia. Wczoraj omal drugiego auta nie rozbiłem omijając zająca który prawie w tym samym miejscu wyskoczył na drogę.

Chyba dam trochę kasy na WWF, mają ciekawy program ratowania wilków :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie jest jakiś przepis który mówi że mogą zabrać prawko za 2-krotne przekroczenie prędkości?

 

nie wydaje mnie się, żeby był taki przepis... :shock:

miały być wyższe mandaty, ale takie absurdy, jak utrata prawka... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej 120, wtedy teoretycznie mogliby zabrać prawko - za 2-krotne przekroczenie prędkości.
dla mnie to jest totalny absurd, nie wiem skąd się to wzięło, ale nigdy nie słyszałem żeby ktoś w taki sposób stracił prawko. Choć teorię o utracie prawka za przekroczenie prędkości więcej niż 2krotnie słyszę już ok kilku lat.

 

To jak na niektórych drogach osiedlowych jest ograniczenie do 5km/h to jadać 11 już bym mógł stracić prawko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jest taki przepis, ze w przypadku niektórych wykroczen policjant ma prawo wg wlasnego uznania odebrac prawko i wydaje mi sie ze 2xmaksymalna dopuszczona pod to podchodzi.

 

poszukałbym, ale wole jeszcze skorzystać z ostatnich godzin wakacji... (moj nieteges :neutral: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uwaga dla Warszawiaków :!: W nocy z piątku na sobote ok 2 jechałem wisłostradą w strone Wilanowa. Myśle sobie, puściutko pojade troche szybciej. Już miałem cisnąć gaz do dechy aż z drugiej strony głowy zapukał aniołek i powiedział: Masz 16pkt, pilnuj sie bo stracisz prawo jazdy ! Posłuchałem go zatem i wlokłem sie 90km/h przy totalnie pustej 3 pasmowej jezdni. Jade, jade i co widze? Na przeciwko centrum olimpijskiego miś celował z laserówki. Nie miałbym najmniejszych szans, dobrze ze się w pore ogarnałem :roll: Wczoraj wracam nocnym busem do domu, tez ok 2 i na moście Poniatowskiego na przystanku stoją misie i suszą. Przejeżdzamy 700m i mówie do kumpla "patrz tu też stoją" Normalnie barbarzyństwo i szczyt bezczelności galopującej :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ok 2 i na moście Poniatowskiego na przystanku stoją misie i suszą. Przejeżdzamy 700m i mówie do kumpla "patrz tu też stoją" Normalnie barbarzyństwo i szczyt bezczelności galopującej :!:

 

Wszak wiadomo, że jadąc w nocy 90-100 po pustym moście 2 pasy w jedną, 2 w drugą, stwarzasz zagrożenie jak Rambo w wietnamskim obozie jenieckim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis fu..... c... zarysowal mi zderzak na parkingu.... w morde.... :evil:
patrz nawet w Polsce Ci tego nie zrobili :razz:

A na serio współczuję

a ja dzisiaj na siódemce 148 na 90 :arrow: 10 pkt. i 400 zł :???: :evil:

laser z odległości 919m :shock: :neutral:

a odlecieć nie mogłaś :mrgreen:

Jeszcze trochę to wychodząc z domu będę się zastanawiał czy nie idę za szybko bo powoli stojąc na drodze będą w stanie mnie namierzyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...