Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny wkurzają mnie hieny dziennikarskie. Od poludnia TVN24 relacjonuje sprawę wypadku tego autokaru. Uznali już chyba, że kierowca próbował zabić wszystkie dzieci specjalnie i co chwilę po nim jadą :evil: Sami mówią że człowiek w szoku powypadkowym a za chwile pchają mu się z kamerami do szpitala i mają jeszcze pretensje, że zasłania ręką twarz. Ten TVN24 szmaci się coraz bardziej przy takich sprawach. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasdraz, ja słuchałem TVP info i tez mnie szlag trafił...wywiady z miejsca wypadku, dziewczynka opowiadająca jaka to straszna tragedia się wydarzyła, matka innej rozpowiadająca jakieś plotki, strażak sugerujący, że kierowca był pijany...szok. Rozdmuchują, jakby 40osób zginęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem słuchać jakichkolwiek relacji z wypadków w wykonaniu TVN24 po wypadku Kuzaja na rajdzie,kiedy to padły ze strony dziennikarzy oskarżające pytania " Czy Kuzaj aby nie jechał za szybko ?" :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tvn24 dla mnie się skończyło 11 września 2001 roku, czyli w sumie zaraz na początku. Wróciłam do domu z pracy i włączyłam telewizję, domyślacie się co zobaczyłam. tvn24 nie dało się oglądać, przłączyłam na cnn, i na żywo zobaczyłam drugi samolot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem Teraz My na zwykłym TVN ale teraz ich poziom jest tak niski, że nie warto pilota zużywać na nich :roll: Ogólnie strasznie podupadło dziennikarstwo w Polsce. Lis pójdzie tam gdzie mu trochę więcej kasy dadzą, nawet do RM by poszedł i by pieprzył głupoty że będzie się starał naprawić tą stację żeby była bardziej obiektywna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, zwykły dentysta stwierdził że mogło się coś ukruszyć, jutro zdjęcia.

Póki co głodny jestem bo za wiele nie mogę ruszać.

to raczej nie brzmi optymistycznie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemniejsza może być ze spalonego kurczaka :twisted::mrgreen: .

A odnośnie tego to serio nie wiem :mrgreen:

 

W grzybowej chodzą pewnie jeszcze małe białe robaczki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Gdybyście widzieli jakie się przygotowuje grzyby suszone te które są w sklepach to byście raczej nigdy nie kupili ich :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...