Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

na upalanie u mnie po podwórku też miałeś wpaść.

Śnieg ginie i nic

czasu nie mam, schowaj śnieg, wpadnę później
człowiek widmo
przecież ja tak naprawde nawet nie istnieję
Za dużo palicie :mrgreen:
właśnie o to chodzi że nie musze, mam tak normalnie, zresztą jak nie wierzysz spytaj Moto Moto :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czata sobie zrobili :roll: - to jest nieteges :twisted:

 

[ Dodano: Czw Lut 26, 2009 12:33 am ]

Podłość ludzka nie zna granic...

Kiedy wychodzi się do kogoś z sercem na dłoni czasem dostaje się mocno w 4litery :cry: No comment

 

Przykre. Ale to sama prawda. Ja na przykład robię tak: jak ze mną ktoś leci w kulki to na ogół po prostu przestaję być miły i to chroni przed wieloma przyszłymi problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czata sobie zrobili :roll: - to jest nieteges :twisted:

 

[ Dodano: Czw Lut 26, 2009 12:33 am ]

Podłość ludzka nie zna granic...

Kiedy wychodzi się do kogoś z sercem na dłoni czasem dostaje się mocno w 4litery :cry: No comment

 

Przykre. Ale to sama prawda. Ja na przykład robię tak: jak ze mną ktoś leci w kulki to na ogół po prostu przestaję być miły i to chroni przed wieloma przyszłymi problemami.

 

to ty mozesz byc jeszcze bardziej niemily :?: wogole jestes jakis taki opryskliwy :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłość ludzka nie zna granic...

Kiedy wychodzi się do kogoś z sercem na dłoni czasem dostaje się mocno w 4litery :cry: No comment

 

eh, współczuję, przykra sprawa :???:

ale...

wokół jest tylu fajnych, wartościowych ludzi, że nie warto psuć sobie humoru z powodu jakiegoś zera :wink: polecam wykreślenie tej osoby z listy znajomych i zastąpienie jej dwoma nowymi

no... to co z naszym tajnym planem? :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kiedy wychodzi się do kogoś z sercem na dłoni czasem dostaje się mocno w 4litery :cry: No comment

Dawno temu, nieodżałowany Himilsbach w jakimś filmie (cytuję z pamięci):

Ktoś: - Do ludzi trzeba podchodzić z sercem na dłoni.

Himmilsbach: - Nie wolno!

K: - Dlaczego nie wolno?

H: - Bo zap......ą!

K: - Co zap......ą?

H: - To serce zap......ą! Z dłoni!

Trzymaj się Tilki! Słoneczka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu pitu pitu a moj dzisiejszy nieteges :

 

Na trasie wpakowalem auto w wyrwe w jezdzni (tak z grubsza to gleboka na 20 cm wielka taka) nie do ominiecia jak jechalo auto z naprzeciwka, efekt - 2 przebite opony, jedna na amen druga do zalatania, felga sie wygiela i nie wiem co jeszzce przy okazji ... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie wpakowalem auto w wyrwe w jezdzni (tak z grubsza to gleboka na 20 cm wielka taka) nie do ominiecia jak jechalo auto z naprzeciwka, efekt - 2 przebite opony, jedna na amen druga do zalatania, felga sie wygiela i nie wiem co jeszzce przy okazji ... :???:

Trzeba było wezwać policję i spisać notatkę. Byłaby to podstawa to wystąpienia o odszkodowanie od zarządcy drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wezwać policję i spisać notatkę. Byłaby to podstawa to wystąpienia o odszkodowanie od zarządcy drogi.

 

Wezwalem i policje i lawete bo nie woze 2 zapasow :wink: Ale znajac podejscie do wyplat odszkodowania bedzie sie to ciagnac ... Juz raz to kiedys przerabialem i trwalo to ponad 6 mcy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezwalem i policje i lawete bo nie woze 2 zapasow :wink: Ale znajac podejscie do wyplat odszkodowania bedzie sie to ciagnac ... Juz raz to kiedys przerabialem i trwalo to ponad 6 mcy ...

No niestety... Ale w końcu kasę dostaniesz i to przynajmniej jakiś teges w tym całym nietegesie. Współczuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety... Ale w końcu kasę dostaniesz i to przynajmniej jakiś teges w tym całym nietegesie. Współczuję

 

jeszcze zobaczymy na wycene bo sie okaze jak ostatnio ze zimowka z 8mm to 60% zuzycia i przy cenie nowej na poziomie 400 zl dostane 160 zl :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wsparcie :smile:

Mam wrażenie, że jestem w centrum akcji jakiegoś serialu, tylko do końca nie wiem kto, co, jak i dlaczego.

 

APAL - dziękuję za ciepłe słowa i przykro mi, że takie draństwo Cię spotkało

VERO - podtrzymuję tajny plan. Next week?

MICHAEL - łatwo można kogoś skreślić nie znając całej prawdy. Życie nie jest so simple.

Można np postąpić jak świnia, żeby kogoś ochronić

PRIMAR - dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MICHAEL - łatwo można kogoś skreślić nie znając całej prawdy. Życie nie jest so simple.

Można np postąpić jak świnia, żeby kogoś ochronić

 

Ja nic nie wiem, nie chcę wiedzieć, nie interesuje mnie to, nie dotyczy mnie to, nie ciekawi, nie frapuje, nie dręczy, nie boli, nie znam się, a w dodatku wolna sobota - zarobiony jestem.

 

Proszę mnie w nic nie mieszać - dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...